Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Besúgó c. sorozatba melyik...

A Besúgó c. sorozatba melyik szereplő melyik mai politikussal analóg?

Figyelt kérdés

Nehezen tudom eldönteni.

Van egy olyan sejtésem, hogy a KISZ-esek valamelyike Gyurcsány Ferencet szimbolizálja, de azt viszont nem tudom, hogy Geri vagy Száva Zsolt reprezentálja Orbán Viktort, esetleg belőle rakták össze ezt a két karaktert?

Akik jobban otthon vannak az 1980-90-es évek politikájában mi a véleményetek?



2022. máj. 15. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Semmi közük hozzá.
2022. máj. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Miért kell mindenben aktuálpolitikát látni?

A készítők elmondták, hogy ők teljesen politikamentesen találták ezt ki, nyilvánvalóan az egész egy fikció, nem értem miért kezelik sokan dokumentumfilmnek...

2022. máj. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hat ha mindenképp szeretnénk ezt megcsinálni, akkor nálam valahogy így lenne.


Orbán Viktor szerintem Geriből és Zsoltból lenne összerakva. A stratégiai zsenialitása és az, ahogy Orbán mindig a legtöbbet hozza ki a körülményekből (ez a specialitása, nem annyira innovatív, de nagyon gyorsan tanul és jobban alkalmazkodik mint mások) az Geri, viszont az a forradalmi mentalitás, eltökéltség, kicsit cocky hozzáállás ami akkor jellemezte őt az a Zsolt.


Száva Zsolt egyébként karakterként a régi Fideszből leginkább Deutsch Tamásra hasonlít. Alkat, habitus stb.


Karcsi sztem kb. Simicska Lajos, nem a legigényesebb, de kiemelkedő intellektusú és ettől központi figura.


Kata, mint szervező és logisztikus a régi Fideszből leginkább Fodor Gáborra emlékeztet.


Máté nem hiszem, hogy kimondottan egy ember szimbóluma lenne, ő inkább egy egész réteget/csoportot jelenít meg.


Szerintem a Gyurcsány túl nagy játékos, ahhoz hogy az itteni KISZ-esekre hasonlítson, azok elég balféknek tűnnek. De az Antal Gábor végülis lehetne ő.

2022. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!