Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Villámlásról szóló Állítólag,...

Villámlásról szóló Állítólag, Agymenők, Pedig jó ötletnek tűnt részek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Fizika órára a villámok fizikájáról kell előadást csinálnom, és ebbe szeretnék néhány érdekességet beletenni, ezért arra gondoltam, hátha a fent említett vagy más tudományos sorozatokból tudnék venni egy-két részletet. (nem, nem ellopni akarom és nem, nem ebből állna az egész, csak gondoltam feldobná)

Szóval a kérdés igazándiból annyi, hogy volt-e ezekben villámlásról, gömbvillámokról, villámcsapásikról szó, beszélt ha igen, melyik részben?

Válaszokat előre is köszönöm!

(azért ebbe a kategóriába írtam, mert itt gyanítom sok sorozatőrült van)



2022. máj. 15. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Lefagyott tán a google? A duckgogo jó alternatíva!
2022. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de pont ez az, hogy én nem találok, és ne haragudj, de jelenleg nincs időm végignézni például egy tizenakárhány évados Agymenőket...

amennyiben érdemben csak ennyit tudsz hozzátenni, kérlek, ne írj többet, köszönöm. szép napot c:

2022. máj. 15. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:

van.Tessék:

[link]

2022. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hármas!
2022. máj. 16. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!