Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Gyűrűk Ura csak nekem ilyen...

A Gyűrűk Ura csak nekem ilyen nehezen nézhető?

Figyelt kérdés

Sose jutottam el tovább,mint az első rész...ès azt is csak vagy 2 óráig bírtam..

Most haadjára futok neki,meg szeretném nézni,de valahogy olyan vontatott,nehezen emészthető volt eddig.

Nektek hogy sikerült megnézni?



2022. máj. 19. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Én akkor kezdtem el értékelni, amikor jobban elmerültem már a fantasyban.

Először a könyveket kezdtem el vagy háromszor, de nem bírtam megemészteni. Aztán amikor már eltelt egy kis idő és több más fantasyt is olvastam, akkor nekiálltam és pár nap alatt elolvastam az egészet, mert annyira tetszett.

A filmeket is utána láttam és szintén bejött, bár nem annyira, mint a könyv.

Lehet kell hozzá egyfajta mentális állapot. nNem mindegy, hogy mit nézel vagy olvasol mellette, mert ezek nem igazán akciófilmek meg képregényfilmek. Ha eddig másra voltál ráállva, akkor nehezen tudod befogadni és fel kell rá készíteni magad. Nálam így volt.

2022. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Johnathanos ***** válasza:
19%

Nem vagy egydül 😂😂 ugye 3 része van, mindegyikből kb 1 órát láttam, unalmas nekem..

Viszont a hobbit, na azt bármikor megtudnám nézni mind a 3 részét.

2022. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Pfuj, 2esXD A hobbit egy ócska, értelmetlen fos:D Főleg az utolsó, az tulajdonképpen semmiről nem szól, csak egy 3 órás harcjelenet:D

Mindezt egy 249 oldalas köynvből...


Viszont mégiscsak a hobbit lesz a kulcs a LOTRhoz. De nem a filmek, azokat felejtsd el, az egy büntetés. A Hobbit könyvet olvasd el. Szórakoztató, kalandos, könnyed. Én 8 évesen olvastam először:D


A Gyűrűk Ur anem tipikus Hálivúdi Múvi. Aki látványos csihipuhit akar látni, nézzen Marvel filmeket. A LOTR az Elemi Jó és az Elemi Rossz harcáról szól. Egy mese, aminél mint minden gyermekmesénél tudható, hogy a végén a Jó fog győzedelmeskedni. Aki rossz útra tér, elveszett.


Egyébként a Gyűrk Ura filmeknél akármennyire is furán hangzik, de a rendezői változatot ajánlom. Hosszabb, mocskosul hosszabb, de amúgy nem is muszáj egyben megnézni. Nézd meg a 3 filmet 6-7 részletben, mindig csak másfél órát haladva. Sietünk valahova? nem.:D

Viszont a rendezői változat tartalmaz jópár olyan jelenetet ami a könyvben benne van és amúgy fontos eleme a történetnek, vagy segít megérteni egyes jeleneteket, amiken önmagában nem akadsz fenn, de nem is érzed, hogy húde értenéd miről van szó.


Ráadásul az első és a második rész nagy hibája, hogy a filmek második felei az izgalmasak. A hobbitok baromi lassan jutnak el Völgyzugolyba, de utána a Szövetség útja tartalmas Boromir haláláig (nem nagy spoiler ,Sean Bean játsza, ő minden filmjében meghal :D Nem vicc, konkrétan mindegyikben).

A második részben dettó, lassan vonulgatnak a seregek meg ilyesmi, aztán ott a Helm szurdoki csata ami hát rohadt jó.

A harmadik résszel már nincs ilyen gond, az már az elején is izgi, inkább pont a vége, a Fekete Kapunál való ütközet kicsit ilyen "najóóólvan" szerű:D


Szóval érthető, ha emberek feladják az elején, de akkor pont a lényegről maradnak le:D Nézd több részletben, nincs abban semmi. Tagadhatatlan, hogy hosszú filmek, tök fölösleges egyben megnézni az egészet.

2022. máj. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Én esküszöm próbálkoztam. Néztem is, olvastam is, de egyszerűen... nem. Nem tudtam a végére jutni. Pedig szeretek olvasni, szeretem a fantasyt.
2022. máj. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Johnathanos ***** válasza:
100%

3mas,a kérdezőt ugyanúgy lefujjoztad amugy mert ő sem tudja végignézni 😂

Ami a tanácsodat illeti, köszi hogy elspojletezted nekem 😂😂😂😂😂😂

Nemtudom, talan azert jobb nekem a hobbit mert "viccesebb" szerintem a habgulata, viszont a gyűrűk ura egy komolyabb film,és én így 24évesen nem érettem rá még vagy nemtudom 😂

Viszont abban igazad volt, jól irtad, a Marvel filmek barmikor jöhetnek, fejből fujom az összeset 😇

2022. máj. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

5ös, akkor még egy spoiler:

Darth Vader igazából Luke Skywalker apja:D

Amúgy hazudtam, van egyetlen egy Sean Bean film, ahol nem hal meg. Ott csak börtönbe zárják:D


És hát na, a LOTR még egy másik filmes érában készült. Most a Marvel filmhez hasonló filmek mindent leuralnak, de... hát... no offense, Thanos végéig én is követtem őket... de azért azok a filmek eléggé faék egyszerűek:D csaerébe látványosak.

2022. máj. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Johnathanos ***** válasza:

Kössz😂😂😂😂😂

Igen, amíg el nem jött a végejáték addig mondhatni volt értelme is, de utána ezek tényleg márcsak látványilag jók

Megneztem a dr strange 2-t,semmi értelme nem volt. Inkább Wanda őrület multiverzuma mint strange. És az illuminátusok, 5perc alatt mind meghaltak szépen (mordon kívül.) Ugyhogy azoknak sem volt értelme szerepelni.

Tudom tudom, képregényekben ez benne van, és a filmeket többynire az alapjan keszitik

2022. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó. Én a könyvet olvastam előbb, és utána láttam a filmeket. Vannak benne nehezebb részek, de baromi jó
2022. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!