Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Szabó Győző...

Szerintetek Szabó Győző hangja passzol a Szörny Rt. Sulleyjának?

Figyelt kérdés
A Szörny Rt. sorozatának a Szörnyek munkában ő a hangja Sulleynak szegény Gesztesi Károly helyett és szerintem egy kicsit fura az ő hangjával. De kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.

2022. máj. 20. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Pár perc és fel se tűnik a hang csere, mert úgy megszokod az újat. Tapasztalatból mondom. Az egyik csere a Trónok harca Jamie szinkronhangjánál volt a másik pedig a Lost Jack szinkronjánál volt, amitől el voltam keseredve. De egy idő után fel se tűnik, hogy a korábbi részekben más volt.
2022. máj. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lehetőségekhez képest jó választás született.
2022. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy készült belőle sorozat is. Biztos hogy meg fogom nézni. Így látatlanban (illetve hallatlanban) azt mondanám: el tudom képzelni Szabó Győző hangját Sulley-nak.
2022. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És hol lehet ezt megnézni? Hiába keresgélek nem találom sehol. Jobbmintatvn fenn van az 1. évad 1. rész aztán ennyi. Még sorozatbaráton sincs fenn.
2022. máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!