Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek kinek a hangja...

Szerintetek kinek a hangja passzol a leginkább Tom Hanks-hez a felsoroltak közül?

Figyelt kérdés

2022. máj. 23. 14:18
A kérdező szavazást indított:
Kőszegi Ákos
Rátóti Zoltán
Forgács Péter
11 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Egyértelműen Kőszegié. Az viszont kár, hogy a művész úr taposott a reputációján az összefideszeződésével.
2022. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen ne politizáljatok.
2022. máj. 23. 19:29
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
#4: Nem tudom, hány éves vagy, de ha a politika masszívan fogja érinteni az életedet, akkor majd te is belemászol. És ezt nem visszavágó kommentnek szántam. De én már ettől nem tudok elvonatkoztatni 30 felé közeledve, bocs'.
2022. máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kőszegiákos. De pl a Forrest Gump-ban teli találat volt neki Bubik István hangja.
2022. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek 4-es és köszönöm hogy felhozztad Forrest Gumpot példának:)
2022. máj. 25. 14:53
 6/9 anonim ***** válasza:
17%

Első szóló: még ide is politikát vinni nem kell, egyébként a művész úr felismerte a helyes irányt.

Ha nem a Fidesz állna most az élen, már mehetnénk Ukrajnába harcolni. Ki tudja meddig zuhanna még az infláció. Segíteni kell a kormányt, hogy ők is segíthessenek nekünk. Nem kell bomlasztani, hergelni a közvéleményt ellenük!

2022. máj. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az utóbbi évek komoly, drámai szerepeihez – Halálsoron; A számkivetett – Kőszegi Ákos hangját látták megfelelőnek.A kilencvenes évek romantikus Meg Ryan-es mozijaihoz általában Forgács Pétert hívták. Ami pedig az azt megelőző, korai, könnyed vígjátékokat – Legénybúcsú; Segítség, felnőttem - illeti, Rátóti Zoltánt vélték a tökéletes választásnak.
2022. aug. 7. 21:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Ebből én csak a Halálsoron-t ismerem, a többit nem igazán. Még Forgács Péter hangját el tudom képzelni neki, főleg a 90-es években, mikor még viszonylag fiatal volt Tom Hanks. Az akkori kinézetéhez egész jól passzolhatott. Rátóti Zoltánt abszolút nem tudom elképzelni neki. Viszont mint föntebb is írtam a későbbi filmjeiben, a kicsit öregebb Tom Hanks-nek egyértelműen Kőszegi Ákos volt a legjobb (bár a Halálsoron az még viszonylag régi film). De szerintem Bubik Istvánnál jobb magyar hangja nem volt. Csak sajnos nem sokkal a Forrest Gump szinkronizálása után halt meg, ha jól tudom (már mint Budik István).
2022. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 joereal ***** válasza:
Egyik sem, eredeti nyelven, magyar felirattal kell filmet nézni.
2023. ápr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!