Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem hagy nyugodni. Vagy 5 éve...

Nem hagy nyugodni. Vagy 5 éve rá voltam kattanva egy sorozatra. Most eszembejutott, hogy milyen jó lenne egyet nosztalgiázni de nem jut eszembe a címe, pedig mindehogy próbáltam utánanézni. Ismerős nektek?

Figyelt kérdés
Szóval 3 főszereplője van, 2 lány és egy srác, akik nagyon jóba vannak, legjobb barátok, és együtt járnak suliba. Az ő midnennapjaikat mutatja be. A sorozat maga régen készült, kb 90es évekbeli. Valakinek nem ismerős a sorozat? Ilyenek vannak benne, hogy pl a srác barát beleszeret az egyik lányba, vagy hogy az anya elkezdi elmondani a problémáit a lányának, aztán rájön, hogy ezzel túlságosan leterheli, a 2 lány először megy melltartót venni, stb. Szóval igazi tinis.

2022. máj. 23. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem túl konkrétak, elég sok sorozatra igaz lehet, szóval lehet te másra gondolsz, de én a Lizzie Mcguire-re tippelnék, emlékeim szerint ebben is voltak ilyenek. Ha nem ez az, akkor próbálj még írni pár dolgot róla.
2022. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aztaa ez az amire gondoltam! Nagyon köszönöm! 😊
2022. máj. 24. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen, örülök, hogy meglett. Jó nosztalgiázást :)
2022. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!