Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért hiszi azt sok kamasz,...

Miért hiszi azt sok kamasz, hogy az animációs filmek gagyik?

Figyelt kérdés
Ma a suliban filmet néztünk, megkérdezte a tanár, hogy mit akarunk nézni, feldobta egyik osztálytársam a fantasztikus róka urat, majd amikor meglátták, hogy ez animációs, akkor egyből:"fúj, hány éves vagy? Te ilyeneket nézel? A 3 éves kishúgom nem néz ilyen meséket", stb. Aztán bedobtam a Shrekket, az sem volt jó, míg végül beraktak egy tini Netflix romcomot, amiben az első tíz perc arról szólt, hogy mennyire menő akar lenni a csaj, mert az jó, meg sz*x, meg a helyi menő, volt pompomlány csajnak mennyire tökéletes a férje, mert híresen nagy a farka. Itt kapcsolta ki a tanár, és másik filmet néztünk. Szerintem nagyon gáz látatlanban, azért leszólni egy filmet, mert animálva van

2022. jún. 3. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Mert gagyik.
2022. jún. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
95%
Azért mert még nem felnőttek.
2022. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Mert buták.

Kell ahhoz egy bizonyos szintű intelligencia, hogy valaki felfogja, hogy az animációs film nem egyenlő a mesével. Sőt, azok közt is van jópár 18 karikás.

2022. jún. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
52%
Pedig a fantasztikus róka úr elgondolkodtató műveszfilm, a legtöbb animáció ma már felér egy sima filmmel. a netflix hát ott vagy a szex a téma vagy a buzulás vagy transzneműség stb. Szerintem az inkább gáz mint egy jó animáció.
2022. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
95%
Nem értem miért pontoztátok le a 4-est miközben igaza van... Egy sima akciófilm max szórakozásnak jó, de egy Shrekben pl. elég sok élethelyzet van ami a való életben is ugyanúgy megtalálható, persze a fantasy részét nem kell tovább gondolni, mert az csak plusz adalék a látványra.
2022. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert éretlenek még. Egy csomó Disney és Pixar animációs film baromi jó. Az, hogy valami animációs, az csak a stílus, nem ez határozza meg, hogy jó-e vagy sem. Illetve azt sem határozza meg, hogy milyen korosztálynak szól.
2022. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban ciki szeretni a meséket, és minden animációs film automatikusan mesének számít. Majd kinövik.
2022. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
95%
Ennyi erővel nézzék meg a japán animacióból a death note-ot az is gyerekmese, ja nem🙄
2022. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért, amit a hetes is ír. Az animációs filmeket a kisgyerekekkel azonosítják, hiszen kicsiként ők is ilyeneket néztek, és gáznak tartják azt, ha valaki olyan dolgokat néz, mint a kisgyerekek. Tök éretlenek, nem látják be, hogy a gyerekesség nem ettől függ, de egy felnőtt is nézhet bármilyen "dedós" mesét, az nem jelent semmit önmagában. Ebben az életkorban az a menő, ha valaki pasizik/csajozik, szexel, iszik, fene tudja mit csinál... Ezért az erről szóló tini filmeket részesítik előnyben attól függetlenül, hogy azok általában sokkal gagyibbak, igénytelenebbek és bizony gyerekesebbek, mint mondjuk egy Pixar film.

A Shrekre kitérve: én óvodás koromban láttam először, akkor jelent meg. Nagyon szerettem, ahogy az egyik szülőm is. Mindig azt mondta, hogy persze, szereted, de nem érted igazán a benne lévő poénokat, mert még kicsi vagy. Természetesen legyintettem rá, hiszen értem én, nem vagyok hülye... De a Shrekben pont rengeteg olyan vicc van, ami megkövetel egy "műveltségi" szintet. Meglepően sok felnőtteknek szóló poén van benne, tele van popkulturális utalásokkal, és nagyon nem csak egy átlag, gyerekeknek szóló mese. El kellett érnem a kb. 16 éves kort, hogy ezt megértsem (és én elég érett felfogásúnak számítottam a korosztályomban).

Úgyhogy a kamaszok nagy része sajnos ilyen. Jó esetben hamarosan kinövik ezt a hülyeséget. Rosszabb esetben meg örökre ilyen idióták maradnak. :)

2022. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9, de látod, pont ez a zsenialitása egy csomó animációs filmnek, hogy egyszerre szól gyerekeknek és felnőtteknek. Mert amíg egy gyerek, akár egy 6-8 éves nem ért bizonyos dolgokat, akkor jókat nevet rajta és elvezi.


De majd, akik most nevetnek is megértik idővel. :)


Szinte mindenkinek vannak bizonyos korszakai, amikor máshogy lát dolgokat.

2022. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!