Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Streaming szolgáltatókra...

Streaming szolgáltatókra miért fizetnek elő? Az Online Filmeken fent van minden ingyen

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy ezzel sokkos állapotba kerülsz, de... Léteznek még becsületes emberek.
2022. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem lenne előfizető, te sem tudnád ingyen nézni.
2022. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Netflix csak pár éve van. HBO Go 2011 óta. előtte is lehetett ingyen nézni
2022. jún. 6. 21:08
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha az összes Streamingre előfizetnék, nagyon sokkba kerülne, és még akkor sem bírnék mindent nézni
2022. jún. 6. 21:15
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

A Netflix cégként 1997 óta létezik, és 2007 óta foglalkoznak streaminggel. Magyarországon 2016 óta elérhető, és azért már az sem épp most volt.

2011 előtt sem volt legális az online filmes oldalakat használni, és most sem az. Egyszerűen nem foglalkozik senki a jogszabályok betartatásával.

Én azt nem értem, hogy téged ez miért zavar. Sokan inkább erre költik azt a havi pár ezer forintot, mint mondjuk dohányzásra vagy bármi más, gyakran drágább hobbira. Nincs reklám, kényelmes, nem kell 77 darab 18+-os hirdetést bezárni még akkor is, ha használ az ember reklámblokkolót... És ahogy a kettes is mondja, szerinted honnan lenne feltéve ezekre az online oldalakra egy-egy sorozat, ha senki nem fizetne elő streamingre? Senki nem mondta, hogy fizess elő rájuk, azt meg főleg nem, hogy az összesre. De van ismerősöm, aki pl. néhány havonta váltogatja a streaming előfizetéseit, mindegyik platformon megnézi, ami érdekli, majd lemondja, és előfizet másikra. Nem értem, neked ezzel mi a problémád, senki nem kényszerít semmire. De nem bírom felfogni, hogy lehet hetente ilyen kérdéseket kiírni a témáról.

2022. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Én már öreg vagyok, kívánja a szemem a 4K-t 😁 Meg aztán a családi csomag lehetőségével nem olyan megterhelő az előfizetés sem szétosztva. 😉
2022. jún. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Én inkább torentezek, ott is van 4K és minden streaming szolgáltató filmjei is ott várják a letöltést az adott napon. Az Online filmeken nincs fent minden. Legalábbis nem minden, amire én kíváncsi lennék és a minőség is csak max HD kategória. A hangról nem is beszélve. Én eredeti nyelven nézek mindent, vagy magyar, vagy angol felirattal.
2022. jún. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5# és 7# Az vitathatatlan, hogy a streaming gyorsabban indul és könnyebb több helyen is használni. Mondjuk az előfizetés(ek) elintézése és a havi fenttartásuk össz kb annyi extra időt jelentenek, ami a torrentre is elmenne. Valamint 1-1 ígéretesnek kinéző sorozatért nem szeretnék fél tucat szolgáltatóra előfizetni.

Pár click és 1x pár perces várakozás részemről még belefér, sokszor órákat is várok mire oda jutok, hogy meg tudom nézni.


Részemről a streaming egyetlen tényeges előnye a content creatorok jobb támogatása lehetne, de ahogy néztem nem befolyásolja hová megy az előfizetésed díja annak fejében mit néztél, legfeljebb az átlagokban jelentene elhanyagolható hozzájárulást. Inkább oldschool megveszem a DVD-t abból ami tényleg tetszik és megérdemli, aztán legalább dísznek is ki lehet tenni a polcra.

Ezen felül nincs geolock sem és a streaming szolgáltatók sem tudják sunyiban lejjebb venni a bitratet, mint ahogy azt a járvány kezdetén csinálták (és aztán sokan “elfelejtették” visszaállítani).

2022. jún. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk az előfizetés(ek) elintézése és a havi fenttartásuk össz kb annyi extra időt jelentenek, ami a torrentre is elmenne."

Ezt nem teljesen értem. Az előfizetés egyszer 5 perc. Azon felül semmi teendő nincs vele, automatikusan vonja le a pénzt a számláról. Milyen "havi fenntartásra" gondolsz?

Én totál megértem amúgy, ha valaki nem akar streaminget használni, teljesen érthető indokokat írtok néhányan. Csak azt nem értem (ahogy már az ötös válaszomban is leírtam), hogy egyes emberek miért háborognak azon, hogy más meg ezt preferálja a filmezéshez.

2022. jún. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert gyors, kényelmes, jobb minőségű, offline is nézhető, reklámmentes, vírusmentes, nem gyűjt a böngészési szokásaidról adatokat, van TV és mobil applikációja, hozzá járulsz a film ipar támogatásához, hogy a jövőben is tudjanak filmeket készíteni.
2022. jún. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!