Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem emlékszik valaki erre a...

Nem emlékszik valaki erre a rajzfilmre?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi voltam mikor még adták, de nem ment sokáig szerintem el lett törölve. Őszintén szinte semmire se emlékszem belőle, de most eszembe jutott és nagyon kíváncsi vagyok a címére. Disneyn vagy Nickelodeonon ment. Egy rajzfilm volt két fiú volt benne legjobb barátok vagy testvérek, talán szupererjük volt arra emlékeztet, hogy volt köpenyük talán tudtak is repülni. Ilyen rövidebb epizódok mentek talán reklámok között. És az ragadt meg belőle, hogy elég undi volt (takony és ilyesmik minden mennyiségben) Szerintem körülbelül 2008-2012 között láthattam.

2022. jún. 23. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Tipp: Fanboy és Chum Chum
2022. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

Ráillik egy kínai kb 20 perces filmre, egy japán animációs válogatásban láttam, de a sorszámára nem emékszem, csak hogy 1, vagy 2, vagy 3. az antolgiában. Ez az animációs antológia címe:

Genius Party (2007), és vagy ebben a 2., vagy 3. rész, vagy a rákövetkező antológia, a Genius Party Beyond (2008) -nak az 1., vagy 3. része. A 3. a legkevésbé valószínű, úgy rémlik.

Itt megtalálod, de csak reg. után:

animeaddicts.hu

De talán youtube-n is fent van, azt nem tudom.


Egy kínai kisfiúnak állandóan folyik a taknya, és tud repülni. Nem emlékszem részletesen, csak hogy ezen felül volt 1-2 társa, aki szintén tudott repülni. Repülő sárkány is rémlik.

2022. jún. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!