Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER! Stranger things...

SPOILER! Stranger things sorozat, mit szóltok?

Figyelt kérdés
Csak nekem volt sírós jelenet,amikor Hopper meghal?Arra gondolok,amikor azt hittük.Annyira hozzánőttem a sorozat alatt,hogy amikor a 3. évad végén meghal konkrétan instant sírógörcs jött rám.Más is van így?

2022. júl. 2. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Én is kedveltem Dennis Hopper-t,jó színész és rendező volt,nyugodjon békében! :(
2022. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

???

Most nem rá gondoltam,hanem az stranger things sorozatból meghalt jim hopper.

2022. júl. 2. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

Engem akkor kapott el sírógörcs, amikor kiderült, hogy él.

De mondjuk megoldottan annyival, hogy nem nézem tovább a sorozatot és lemondtam a netflix előfizetést.

2022. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
2.:Az nem izgat,azt se tudom ki az,nem is láttam egy részt sem.
2022. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

David Harbor kulcsfontosságú szereplője a sorozatnak így mivel a harmadik évad előtt be volt rendelve a 4. széria tudtam, hogy nem halt meg.

Egyedül most csak Sadie-ért (Max) aggódom ha felébred a kómából vak lesz?

De ott van Hanry órája. Talán vissza forgatható vele az idő.

2022. júl. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
#5 Szerintem csak egy bizonyos ideig nem tudja majd használni a szemét, de utána rendbe fog jönni. Egy jó másfél/két év múlva kiderül.
2022. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon rossz volt látni Will-t szenvedni, remélem tisztázza az érzéseit, és lesz egy partnere, aki szeretni fogja őt.
2022. júl. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

1-4es mekkora göykér XD Kb még neki áll feljebb, mikor ő válaszol olyan kérdésre amiről fingja sincs:D


Őszintén én nem csíptem annyira Hoppert a 3. évadban. Oké, féltékeny apuka meg elhízás meg ilyenek, de idegesítően boomer volt, na:D


Alapvetően nem vagyok az az érzelmileg nagyon belevonódó alkat, szóval nekem nem volt sírós jelenet, de pl amikor bullyngolták 11-et, az kiborított:D Kinek mi.

2022. júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 3. evad utolso resze ugy egyben egy nagy sirogorcs volt nekem :c
2022. júl. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!