Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy gondoljátok, mi volt a...

Hogy gondoljátok, mi volt a "legparább"/ilyesztőbb jelenetetek a Stranger Thingsben?

Figyelt kérdés
Lehet hogy fura,de nekem a 4. évad 5. részben Victor Creel😂

2022. júl. 3. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Nekem Victor Creel nem volt az, csak hirtelen meglepett amikor megfordult. :D De amúgy nem tudom, engem a demogorgontól mindig kiráz a hideg, egyszerűen olyan undorítóan néz ki, és uh, nem tudom megszokni a látványát, utálok ránézni arra a dologra. :D


De amúgy én Vecnával álmodtam is pár hete, és na, az álmomban para volt az egész, így összességében az egész álom, de így sorozatban okésabb volt. Mondjuk engem a sorozatban az az óra kattogása megborzongatott, nagyon nem tetszett az a hang. :D


De amúgy nem is tudom, hogy legparább, legijesztőbb jelenet volt-e.. mármint leginkább ilyen "kiráz tőle a hideg" jelenet volt. Illetve régen az első évadnál is biztos volt ami számomra ijesztő volt, mert amikor anno az kijött, alapból csak 13 éves körül voltam, viszont így évekkel később meg nem mondom, hogy anno mit tartottam ijesztőnek. :)

2022. júl. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is inkább az volt amikor megfordult,hajnali 2 volt és igy félálomban megilyedtem.Az órától engem is kirázott a hideg.A demogorgon nekem lightosabb.
2022. júl. 3. 13:51
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Tényleg nem rosszból, de "ijed"..
2022. júl. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Nekem az volt a legijesztőbb rész, amikor kiderült, hogy ez a legnépszerűbb sorozat netfilexen.
2022. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem vagyok ijedős típus (sem pszichopata).

Rengeteg benne az izgalmas rész, ami érdekessé teszi a sorozatot.

2022. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vecna annyira nem volt para, de azok a részek, amikor a meggyilkoltak transzban voltak és látomásuk volt, na ott azért eléggé bújtam a férjemhez :D

Elég jól sikerült évad szerintem!

2022. júl. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam meghatározó volt, amikor Nancy és Jonathan a Byers-házban vannak, velük van Steve is, elő akarják csalogatni a Demogorgont a vérükkel és megjelenik a falból.
2022. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egyik rész sem volt szerintem ijesztő, de ha választanom kéne akkor akkor az amikor a nyúzottak megpróbalták megölni Nancyt és Johnatant a kórházban.

Meg talán az amikor a második évadban a demokutyák elől menekültek ki a laborból és Bob meghalt

nov. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!