Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Stranger Things, Max még...

Stranger Things, Max még életben van szerintetek vagy fel fog ébredni?

Figyelt kérdés
Csak mert már Eleven sem látta őt amikor kereste...

2022. júl. 6. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos visszahozzák valahogy.
2022. júl. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
SPOILER !!!!!!!!!!!!!!!!!
2022. júl. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem az van, hogy a testét újraélesztette de a lelkét nem. Mint valami üres porhüvely.

Éééés ez elég jó lehetőség arra, hogy beleköltözzön valami túlvilági jószág.

2022. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

100%...

Legyőzik vecnát, aztán varázslatos módon felébred. Legfeljebb lesz valami emlékezetkiesése, és talán meg is vakul, de ennyi.

2022. júl. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem valamilyen úton vissza tudják hozni. Ez a saját teóriám, szóval fogalmam sincs van-e bármi valóság alapja---> Vecna többször is említi, hogy akiket megöl, nem tűnnek el, hanem ottvannak vele, fejben. Na szerintem ezért nem látta 11 Max-et, mert lehet Max, Vecna ,,elméjében" van, már ha érted mire gondolok. Hiába mentette meg 11 a haláltól, attól még lehet, hogy Max Vecna fogságában van, és onnan kéne kiszabadítani.De ismétlem, ez csak az én teóriám, nagyon várom már az új évadot, hogy kiderüljön mi lesz vele.
2022. júl. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!