Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Stranger Things 5. évadában...

Stranger Things 5. évadában szerintetek ki fog meghalni?

Figyelt kérdés
Vajon fog meghalni valaki majd az ötödik évadban az alap csapatból? Eddig csak "Papa" halt meg az eredeti karakterek közül. A többi halott mind új karakter volt. Sokan gondoltak arra hogy Steve meg fog halni ebben az évadban. Vajon a következőt is túléli?

2022. júl. 11. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Papa már2x meghalt, bármi lehet vele is még. :D


Amúgy páran biztos meghalnak, mivel ez lesz az utolsó évad. Lehet nem Steve. Lehet Eleven fog meghalni.

2022. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem Tizi.
2022. júl. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
81%

Szerintem Stevet nem fogják kinyírni mert nagyon szeretik az emberek. A gyerekek közül szerintem valamelyikük meghal, mert ők vannak nagyjából a legtöbben és pl. a Harry Potterben is meghalt Fred a Weasley családból, mert lehetetlen volt hogy vannak egy csomóan és mind túlélik.. még a bébiszittereket tudnám idesorolni (Eddie ugye meghalt, Nancy, Robin szerintem lehetségesek hogy meghalnak (inkább Robin, mivel ő elég két bal lábas), Steve meg maximum durva sérülést szenved). Még valamelyik Byers-t mondanám, a legnagyobb esély most Willre van, de nagyon remélem hogy ez nem következik be, mert ő az egyik kedvencem. Max van még aki kérdéses maradt, szerintem ő nem fog felkelni mivel az túl egyértelmű lenne, de ne legyen igazam. Plusz, még szerintem behoznak egy új karaktert, akit szintén ki fognak nyírni (pl. az első évadban ott volt Ben, a másodikban Bob, a harmadikban Alexei, a negyedikben meg Eddie).


De ez csak saját vélemény.

2022. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet egész Hawkins megsemmisül.
2022. aug. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet, ki tudja.
2022. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Will, Steve, Enzo, Jonathan esetleg Nancy. Én rájuk tippelnék.
2022. aug. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Max biztos nem fog, túl obvi lenne.
2022. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elképzelhetőnek tartom, hogy Max testét fogja Vecna használni, az brutál küzdelem lenne, valamint egy teljesen másik oldalát láthatnánk a lenyűgöző Sadie Sinknek, szerintem képes lenne rá.

A gyerekek közül szerintem Mike esélyes picit, az ő halála adhatja meg Tizinek a végső csapást, hogy nekimenjen Vecnának.

Johnatan esélyes, Willel túl sok rossz történt ahhoz, hogy ráadásul meg is haljon, és meglepő lenne szerintem a Byers családnak, ha az évek óta a másik dimenziótól szenvedő Will helyett a bátyja menne el, akinek amúgy semmi köze nem volt a természetfeletti eseményekhez.

Ugyanakkor Will valamiért kiválasztott, vele indult minden, Vecna eltűnése az évad végén azt is jelentheti, hogy megszállt valakit

2023. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem Nancy, mert neki is volt látomása amit Vecna idézett elő, és mivel Vecna a főgonosz, nem hiszem, hogy megállna a gyilkolászásban négy áldozat után.

Meg az is lehet, hogy Vecna legyőzésének az az ára, hogy Tizi mehal

nov. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Twilight.fangirl ***** válasza:

Szerintem pár új karakter bukkan fel a sorozatban pl. rokonok, akik valószínűleg meg is halnak.

A Byers család valamelyik tagját is érintheti a téma. Nem hiszem hogy Joyce-ot megölik, hanem Jonatent vagy esetleg Willt akiről az 5.széria szólni fog.

A történet egyik kulcsfontosságú halála valószínűleg Mike-é lesz, mivel ha életét veszti Tizi mérges lesz és megöli Vecnát.

Lukast,Ericát, Dustint nem hiszem hogy bántanak, de az idősebb szereplőkre sok az esély pl. Robin, Nancy (lásd, 3.évad Billy)

Hoppert már egyszer megpróbálták megölni szóval kevés rá az esély hogy az évad végére meghalna.

jan. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!