Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Stranger things 3.évad végén...

Stranger things 3.évad végén miért "halt" meg Hopper?

Figyelt kérdés

Most néztem meg azt a részt, amikor meghalt Hopper de sajnos a Facebook lespoilerezte már, hogy nem halt meg valójában, de érdekel, hogy miért maradt ott??? Abban a helyiségben, ahol Joyce megnyomta a gombokat, simán visszamehetett volna Hope és akkor nem kellett volna kinyírni.

Ezt a részt tökre nem értem, valószínűleg én vagyok hülye most, de tényleg nem esik le, hogy miért állt meg ott a Hopper és bámulta, ahogy megöli Joyce 😂 nem volt lezárva meg semmi ...



2022. júl. 13. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az egy dramatizált, elnyújtott pillanat volt. A valóságban kb. másodpercek telhettek el, Hopper nem szaladt volna át a biztonságos részbe.
2022. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Fanservice miatt visszahozták
2022. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy csak pár másodpercbe került volna az is, ha visszamegy Joycehoz...
2022. júl. 13. 13:51
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Azért kellett meghalnia, mert Dustinnak és a kis barátnőjének muszáj volt elénekelnie azt az idiótaságot. Iszonyúan kínos és rémes volt az az énekelgetés, az én pofámról égett le a bőr a szekunderszégyen miatt. Nade: ha nincs az az énekelgetés, akkor Joyce és Hopper még az előtt fel tudta volna robbantani a cuccot, hogy az orosz katona hátbatámadta volna őket. Akkor faszán lett volna idő mindenre, a katonát meg kifelé menet leverhették volna. De nem... agyhalott idiótának kell lenni a halál torkában, ahol konkrétan minden másodperc számít.
2022. júl. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Úristen 4.xd elég keserves életed lehet, ha egy ilyen miatt ennyire felhúzod magad. Nekem pont az énekelgetés volt az egyik kedvenc részem eddig:D


Sajnálom, hogy így látod

2022. júl. 17. 08:55
 6/8 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem is az énekelgetés volt az egyik legkínosabb jelenet a sorozatok történetében :D
2022. júl. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%

#5 Nincs keserves életem és miért ne húzhatna fel egy ennyire elbaszott ending? :D Az egész 3. évad dedós és bugyuta volt és ez az iszonyat jelenet koronázta meg az egészet. Annyira méltatlan volt az egész az 1. és 2. évadhoz képest...


#6 Köszi az egyetértést :)

2022. júl. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na jó, nem gondoltam volna egy pillanatig se, hogy egy ilyen kedves jelenetről így is lehet vélekedni
2022. júl. 18. 15:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!