Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek egy érettebb 16...

Szerintetek egy érettebb 16 éves megnézheti a Trónok harca legelső részét?

Figyelt kérdés
Csatoltam szavazást, de várom a kifejtett véleményeteket is.

2022. júl. 16. 22:11
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
43 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ne reménykedj. Már évekkel ezelőtt megnézte.
2022. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Én anno 12 évesen néztem bele fogadásból aztán tényleg megtetszett.
2022. júl. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért 18+, mert a meztelen jelenetek tényleg meztelen jelenetek, nem valami árnyjátékok.


Amúgy a szülők s a gyerekek szerint is átlagban 15 év felett nézhető.


[link]



Bér még az a 18+ se egységes. Kanadában az első évad pl 16 karikás, a többi meg csak 13.


[link]

2022. júl. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megengedem.
2022. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is sokkal érettebb voltam a koromnál, így 13 voltam, mikor elkezdtem. Nem mondom, hogy nem sz@rtam össze magam, mikor a Rideghonos csatát néztem egyedül, viharban, de meg tudtam beszélni magammal, hogy a véres jelenetek csak meg vannak rendezve, a meztelen jeleneteken pedig nincs semmi szégyellnivaló, (egyszer én is fogok olyat csinálni). 14 lettem, mire végeztem vele, és egyáltalán nem tett kárt bennem, megtaláltam életem legjobb sorozatát. Nyugodtan megnézheted 16 évesen.
2022. júl. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
nézd nyugodtan
2022. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nyergesgunti válasza:
100%
Én úgy vagyok összerakva ha egy sorozat első része megtetszik akkor végigdarálom az egészet ameddig el nem laposodik. Ha szülő vagy és nem szeretnéd ha tovább nézné a durva vagy meztelen jelenetek miatt akkor szerintem ne kezd el, hogy aztán tiltsd. Bár szerintem elég korán érnek a fiatalok, én 10 éves koromban láttam a Kaptár első két részét amit szüleim tiltottak, hogy megnézzem, visszagondolva talán jogosan. Amikor nem voltak otthon, megnéztem, és nem gondolom azt, hogy sérült volna miatta a jövőképem. Bár majd összeszartam magam akkor rajta. A tiltott dolgok a legédesebbek, persze normális határokon belül.
2022. szept. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!