Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az olyan sorozatoknak, mint a...

Az olyan sorozatoknak, mint a Resident Evil mi az értelme?

Figyelt kérdés
Ezt most úgy értem, hogy tudniuk kell, hogy nem lesz sikeres és az emberek nem fogják nézni. Ez már nem az első eset, évtizedek tapasztalata. De akkor miért fizet az elkészítéséért a csatorna? Ez valami pénzmosás akar lenni vagy mi van a háttérben, amitől megéri ezeket a trasheket elkészíteni?

2022. júl. 18. 18:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Direkt nem csinálnak szart, de mivel nem jött be gondolom kaszálni fogják és nem lesz második évad.
2022. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:(
2022. júl. 18. 18:33
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyre inkább úgy tűnik nekem, hogy a Netflix gyártású sorozatok 99%-a szemét. De ezek szerint ez kell a népnek, mert csak úgy ontják magukból az ilyeneket.

Ne mindig magadból indulj ki, hiszen színes a világ, ami neked nem tetszik, tetszhet másnak, illetve ez fordítva is igaz. Ez egyszerűen nem neked készült (meg nekem se).

2022. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nekem is sokféle dolog tetszik. Nem is ezzel van a baj. Meg persze nézze az, akinek bejön. Nem akartam leszólni senkit.

Csak ez már nem az első eset, főleg ennél a címnél, hogy elkövetik ugyanazt a hibát (a játéknak csak a wikiből néztek utána). Ráadásul friss példa is van rá, mert tavaly is volt egy Resident Evil.

2022. júl. 18. 18:42
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Most nem tudom a Sandman-t megnézzem-e majd ezek után, bár a képregényt nem ismerem de állítólag annyira jó hogy már csak amiatt meg akartam nézni a sorozatot.
2022. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

De lehet azt is úgy csinálják meg hogy semmi köze ne legyen a képregényhez :D

Elvileg már a Deth Note-t és a Cowboy Bebopot is elkúrták de egyiket se láttam.

2022. júl. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Mindig lehet reménykedni.

Nekem nincs jó tapasztalatom az adaptációkkal. De van azért olyan, ami jobban bejön az embereknek, függetlenül attól, hogy nem a leghűbb adaptáció.

A The last airbender is jön majd netflixre.

2022. júl. 18. 19:01
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnezed a box office es a budget aranyat, akkor sajnos eleg sikeresek
2022. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 NTBS ***** válasza:
100%
Sokan nézik.
2022. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert blockbuster, bármit kiadhatsz a nevével garantáltan kaszálsz vele bármilyen szar is
2022. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!