Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol tudnám online legálisan...

Hol tudnám online legálisan megnézni a Habfürdő (1980) című magyar animációs rajzfilmet?

Figyelt kérdés
Láttam belőle részleteket, olvastam róla kritikákat, és mind a képi világa, mind a sztorija megtetszett. Az az egy baj van, hogy sehol se találom. Persze vannak ilyen kamu oldalak, amiken elvileg fent van a teljes film, de gyakorlatilag nincs. Fizetős online film bérlés és eladó CD lemez formájában is kerestem már, de semmi:(. Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna küldeni egy linket, akár fizetnék is azért, hogy megnézzem. Köszi előre is:)

#film #link #habfürdő #animációsfilm #MagyarAnimáció #KovásznaiGyörgy
2022. júl. 20. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha legális keretek közt gondolkodsz, egyedül Franciaországban jelent meg a film restaurált Blu-ray változata, Bubble Bath címen. Itt Magyarországon valahogy nem volt rá igény, hiába magyar film. Tizenvalahány éve kijött egy DVD verzió is egy Kovásznai életművel foglalkozó limitált kiadású könyvvel egyetemben, de ez baromira ritka és drága is.
2022. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:)
2022. júl. 22. 01:37
 3/4 Thomasson válasza:
100%

Nem tudom hova lett a válaszom, de akkor újra.


Habfürdő online:

[link]

2022. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2022. júl. 25. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!