Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szavazás: A Stranger Things...

Szavazás: A Stranger Things végén kivel legyen együtt Mike?

Figyelt kérdés

2022. júl. 22. 18:19
A kérdező szavazást indított:
Tizi
Will
32 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem Eleven, de csak azért mert Will sokkal jobbat érdemel Mike-nál.

(Jézusom, van aki tényleg Tizinek hívja?)

2022. júl. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
37%
Remélem nem buzul meg Mike a végére, nem tudom minek kellett ezt így megírni. Ott van lezbi akit Maya Hawke játszik az nem volt elég? Már csak egy transzi hiányzik az ötödik évadból.
2022. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
2-es, a helyesírásod ("lezbi") jól tükrözi az összes homofób értelmi szintjét 😆😆😆
2022. júl. 22. 20:49
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen elképzelhető körülmény ahol Mike nem El mellett végzi az, ha valamelyikük meghal. Nincs nagyon alternatíva.
2022. júl. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
59%
Nem fogok tapsolni azért, mert minden sorozatba, filmbe kötelező betenni LGBTQ+ karaktereket a Netflixnél. Ezért már homofób vagyok? Véletlenül kihagytam egy betűt a leszbi szóból, szerkeszteni pedig nem lehet. Ezért már hülye is vagyok, és az összes homofób is az? Nem az én értelmi szintemmel van itt probléma, hanem azokéval akik gondolkodás nélkül mondják tovább a mainstream média baromságait.
2022. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
57%
LMBTQ emberek léteznek, ezt el kell fogadni. És igen, az összes homofób hülye. :)
2022. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
56%
Létezik olyan ember is aki nem szeretné, hogy a csapból is az LGBTQ emberek folyannak, azt is el kellene tudni fogadni. Nyilván a homofóbok között is vannak hülyék, mint a minden csoportban. Aki kijelenti, hogy az összes hülye, az csakis egy agymosott hülye lehet.
2022. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
60%
Ha gyűlölsz valakit a puszta létezése miatt, akkor igenis egy kib*szott idióta vagy. :)
2022. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
33%
Az a baj, hogy olyan hígagyú vagy, hogy még szöveget sem tudsz értelmezni. Hol írtam, hogy gyűlölöm őket? Pusztán kritizáltni mertem.
2022. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Helyesbítek: az összes homofób hülye, mert nem fogja fel, hogy a melegek nem maguk választották, hogy melyik nemhez vonzódjanak VAGY egy rosszindulatú, romlott lelkű köcsög, mert amiatt ítél el valakit, amiről nem tehet


Szóval lehet hogy le tudod írni hogy leszbi, csak amennyiben az első csoporthoz tartozol amit írtam, akkor könnyen elképzelhetőnek tartottam, hogy ennyi sütnivalóval nem is hallottál még a zöngésség szerinti részleges hasonulásról, de úgy látszik te egy nagyon is értelmiségi ember vagy, szóval a második csoportba tartozol, ehhez szeretettel gratulálok


Miután a b*zul szót használtad, szerintem jobb ha nem is próbálod bemgaya

2022. júl. 23. 18:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!