Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen lett az új Thor film?

Milyen lett az új Thor film?

Figyelt kérdés
Különféle véleményeket olvastam, pozitívat és negatívat is. Nektek hogy tetszett? Érdemes moziban megnézni?

2022. júl. 25. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egy hulladék volt, de én alapból is nagyon gagyinak tartom thort meg a színész sem szimpatikus.


Nem tudom meg e éri nézni moziba, egyáltalán nem járok oda, de hát a stranger things után néztem, ahhoz képest (bár össze sem lehet hasonlítani a kettőt) mivel az sorozat, de semmilyen élményt nem nyújt.

2022. júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyeh. Tudod vannak olyan filmek, amikor úgy érzed, hogy vissza akarod kérni a pénzed. Én így éreztem a Thor kapcsán. Nem kellett volna elengedni ennyire Taika kezét. A Ragnarok még élvezhető is volt, de ez.
2022. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Jókat röhögtem rajta, sokszor újra fogom nézni. Összességében a Ragnarök ugyan jobban teszik, de abban nincsenek sikítozó kecskék. :D Nem kell komolyan venni, mondjuk én eleve nem vagyok képregényrajongó, így nem szükséges látványosan kiakadnom, ha a filmes verziók merőben eltérnek az eredeti sztoriktól. A CGI eléggé bénácskára sikeredett, de annyi baj legyen. Mit veszíthetsz vele, ha megnézed? Alig két órát az életedből, na bumm.
2022. júl. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Borzalmas lett. Nem Taika Waiti-vel van a bajom, a Jojo nyuszi és a Ragnarök is nagyon tetszik, de ezt brutálisan túltolták.

Már-már paródia jellegű, sőt... Az is. A legdrámaibb helyzetekben is benyom valaki valami szarságot, ökörködnek végig és rohadtul nem vicces. Ez már nem az a szint. A Ragnarökön jót szórakozok, de ez borzalmas.

2022. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Cringe volt az egész. Hatalmasat csalódtam.
2022. aug. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont a paródia jellege tetszik (bár még csak 40 percnél tartok). A ragnarökben pont az nem jött be hogy nem volt tiszta hogy komolyan kell-e venni vagy sem, miközben annyira azért jó sem volt. Ez egy vígjáték lett.
2022. szept. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%

Na, végignéztem, szerintem tök jó volt, tetszett a megoldás is, igazán semmi rosszat nem tudok rá mondani. Igazából ez a legjobb marvel film kb. a végjáték óta.


Ami a kőemberről kiderült az sem zavart, csak feleslegesnek tartottam.

2022. szept. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!