Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet, melyet...

Keresek egy filmet, melyet tavaly láttam egy tv csatornán, viszont sajnos csak kevés részletre emlékszem..?

Figyelt kérdés

Már abban sem vagyok biztos, hogy melyik csatornán adták, de ha jól emlékszem Viasat és társai lehettek a film vetítők (esetleg Story, RTL 2 stb.)

A történet régebbi korban játszódott, szerintem maga a film is régebbi, egy férfi a főhőse. Sajnos a nevére sem emlékszem már. A férfi egy gazdag családban nevelkedett, édesanyjával élt. Ha nem keverem egy másik filmmel, a történet egy bállal kezdődött, ahol a férfi megismerkedett egy lánnyal, akit később feleségül akart venni, de ez nem valósult meg. Az édesanyjának is akadt szerelme, kivel gyakran levelezett. Maga a főhős férfi eléggé goromba, indulatos ember volt, amely azt eredményezte, hogy a film végén elszegényedett. Az édesanyja a történet során megbetegedett és meghalt. A főhős férfi az édesanyja szerelmét sem szívlelte. Még annyi rémlik a filmből, hogy a főhős férfi a film végén kedvesebb lett, és egy úrral távozott egy kocsiban, de immár szegényen.


Remélem, hogy ennyi is elég, hogy valaki felismerje, mert szívesen megnézném mégegyszer. Még annyit hozzáfűznék, hogy ha jól emlékszem (de ez egyáltalán nem biztos) a film címe a családnevük volt.

Előre is köszönöm szépen a segítséget és elnézést a hiányosságokért! :)



2022. júl. 28. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem sikerül beazonosítani esetleg itt is megkérdezheted:

[link]

2022. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2022. júl. 29. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!