Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem tetszett a Stranger...

Nem tetszett a Stranger things legújabb évada. Csak én vagyok ezzel így vagy másnak sem tetszett? Mi tetszett vagy mi nem tetszett benne?

Figyelt kérdés
2022. aug. 1. 16:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem mielőtt kijött túl sokat meséltek róla, hogy lesz az meg az, meg milyen jó lesz, legjobb évad. Aztán végül meg nem volt meg az, amit sokan elvárták ilyen mondatok után. Nekem sem nagyon tetszett. Sosem voltam nagy fan, de ez az évad tényleg nem nyert meg. És vannak még ezzel így sokan, hidd el.
2022. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a füves indián nem tetszett, mindig amikor feltűnt a képernyőn ketté akartam fejelni a monitort.

De eleve az a Johnatan/Will cselekményszál amiben benne volt teljesen felesleges időhúzás volt csak, nem nagyon tudtak mit kezdeni most ezekkel a karakterekkel.

2022. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira nem volt vészes.


De pl Tizi stílusa. Nem azt mondom hogy rosz mert szerintem jó csak a 3. Évadhoz képest szerintem erős valtás volt. Teljesen máshogy néz ki az egesz karakter, a fufru meg ezek a teljesen más ruhák. És számomra kicsit olyan mintha két külön karakter lenne.

2022. aug. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Többet vártunk ettől az évadtól kb mindannyian
2022. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok, nekem nem tetszett benne hogy kiszámítható volt az egész és tudtam, mi lesz a vége. Nem lepődtem meg Eddien, sem Maxen pl, sejtettem, hogy ez lesz. Hopper és Tizi találkozasa felceszte az agyam, mert olyanok voltak mintha Hopper csak nyaralni ment volna Oroszba. Nagyobb forduló pontra számítottam, szinte az egész évad klisékből állt és szerintem feldobta volna az egészet az, ha valaki meghal a fő karakterek közül is.
2022. aug. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem a klisé szót akartam használni, összekevertem a jelentését egy másik szóval
2022. aug. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
túl hosszúak voltak a részek, feleslegesen túlnyújtott jelenetekkel. viszont az összes látványos jelenet (vecna gyilkosságai, tizi laboros jelenetei) izgalmasak voltak
2022. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tetszett, de tényleg rövidíthették volna a jeleneteket max egy órásra.
2023. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tetszett. Feleslegesen voltak elnyújtva a részek, kiszámítható volt (Eddie halála már akkor borítékolható volt) és tele logikátlanságokkal, amik csak felhúzták az agyam. Nyilván a főszereplőket folyamatosan védi a plot armour, ami miatt képtelen vagyok izgulni értük, mert tudom, hogy úgyse halnak meg, ami viszont így megöli az egészet. Minél több évad van, annál rosszabb ez a sorozat. :D
2023. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*már akkor borítékolható volt, mikor felbukkant.
2023. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!