Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg másként látjuk ugyanaz...

Tényleg másként látjuk ugyanazt a sorozatot gyerekként, mint felnőttként?

Figyelt kérdés

2022. aug. 2. 21:26
A kérdező szavazást indított:
Nem látjuk másként
Igen másként látjuk
50 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobb esetben.
2022. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2szer nézek végig egy sorozatot akkor is más.

Van olyan film is amit gyerekként rongyosra néztem, felnőttként megint más, több dolog egyértelműbb, jobban megértek pár jelenetet, van amit jobban észreveszek. Sorozatok ugyan ezek.

2022. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
0%
Gyerekként is egyből megértettem mindent, ami a sorozatokban szerepelt.
2022. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha óvodás, kis iskolásként nézel megy egy filmet teljesen mindegy hogy sorozat vagy mesefilm vagy bármi, felnőttként egyes dolgokat jobban megfogsz érteni. Főleg olyanokat amik inkább fiatal felnőtteknek szólnak, vagy 10-12 éveseknek azt fiatalabb gyerekkéntmondjuk 6 évesen nem fogod annyira érteni, legalább is nem valószínű.
2022. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
3. Nem az a lényeg, hanem pl ha egy sorozatban a főhős apja meghal, ja, szomorú szomorkodsz egy kicsit. Aztán miután a saját apádat temeted és pár évvel később jön ez az epizód, akkor lehet összetörsz.
2022. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Az ötös által felhozott, jó példán kívül sok olyan poén, utalás lehet, amit a gyerekek nem feltétlen értenek. Később aztán (jó esetben) megértik őket, és más módon is értékelik az adott filmet, sorozatot.
2022. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
én például a mátrixot gyermekként unalmas szar filmnek találtam, most meg zseniálisnak
2022. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha felnőttként látod 2x csak évekkel való különbséggel, akkor is lehet másodikra olyan, amit elsőre nem vettél észre, vagy másképp értettél.
2022. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
5-ös válasza nem is jó
2022. aug. 2. 22:45
 10/15 Isti22 ***** válasza:
100%

Persze. Egyrészt ahogy korábban írták a többiek, felnőtt korodra több tapasztalod és intelligenciád lesz, azaz fejlődik a személyiséged.


Illetve jobb esetben az ízlésed is fejlődik és szomorúan csalódni fogsz sok olyan filmben vagy sorozatban, amit régen nagyon szerettél, de felnőtt fejjel már látod, hogy messze nem olyan jó, sőt...

2022. aug. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!