Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lesz majd valószínűleg a...

Mi lesz majd valószínűleg a következő két Bosszúállók filmnek a Kang Dinasztiának és a Titkos Háborúnak, a nagy pillanata, illetve a legnagyobb fordulata?

Figyelt kérdés

#Bosszúállók #Avengers #Bosszúállók: Kang Dinasztia #Bosszúállók: Titkos Háború #Avengers: The Kang Dynasty #Avengers: Secret Wars
2022. aug. 6. 18:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Jövőbelátó emberek, titeket keresnek.
2022. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha jelentkeznek, most üzenem nekik, hogy priviben várom a jövő heti 5-ös lottó nyerőszámait, köszi előre is! 🤣
2022. aug. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mind a két rész képregény alapú, a felhasznált képregényeket ismerők elképzeléseire lennék kíváncsi! Nem a semmiből kell kitalálni, nem kell jövőbe látni hozzá.
2022. aug. 7. 00:46
 4/19 anonim ***** válasza:
63%

Ha a képregények szerint lesz a sztori, akkor mi a kérdés? Azt ismered, aszerint lesz!

Ha meg változtatnak rajta és eltérnek tőle, mégiscsak jövőbe látást akarsz...

2022. aug. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Elképzelésetek csak van!

Vagy ennyi fantáziátok sincs?

Nem kell belekötni mindenbe.

2022. aug. 7. 11:37
 6/19 anonim ***** válasza:
15%
Van életem. És nem ilyen teljesen lényegtelen dolgokon való agyalással telik. 🤣
2022. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
De milyen elképzelésünk? Évek múlva lesz, addig kijön még csomó másik film és sorozat, ami bőven fog tartalmazni infót. Majd akkor (talán) lesz rálátásunk arra, hogy mik a lehetséges kimenetelek. Egyelőre felesleges fantáziálni.
2022. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

az az elméletem, hogy a wandavízió fináléjában agatha azt mondja wandának, szüksége lesz még rá, erre wanda mondja, ha így lesz, keresni fogja.


a dr strange 2 végén a skarlát boszorkány meghal, eltűnik.


majd jön egy agatha sorozat, amiben szerintem agatha visszatér, és megtalálja, feléleszti a skarlát boszorkányt, akit valahogy az uralma alatt fog tartani.


a képregényekben kang rettenetesen fél a skarlát boszorkánytól.


szerintem az új bosszúállók és kang közötti nagy összecsapás idején wandát felszabadítják, és ő megöli kangot.

2022. dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok nagy rajongó, de most munkanélkülin voltam és sok filmet megnéztem. Azt jól értem, hogy a Loki sorozat végén lévő figura ő a Kang aki a Hangya kvantumániában is szerepel? Vagy legalábbis ha nem ugyanaz, de egy verziója
2023. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen 9-es erről van szó.
2023. ápr. 27. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!