Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Stranger Things mitől olyan...

A Stranger Things mitől olyan népszerű?

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Hogy jelenleg az a tinik felkapott netflixes sorozata.
2022. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Én nem vagyok tini, mégis szeretem. Jók a színészek benne, jól játszanak, eseménydús a cselekmény, izgalmas.
2022. aug. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy pont a tiniknek jön be. Én pont azt ,(is) szeretem benne, hogy visszarepít a gyermekkorom körüli időbe. Nosztalgikus hangulata van számomra. Közben meg nagyon jól halad a cselekmény. Folyamatosan izgalmas, de ugyanakkor teljesen könnyen követhető,látványos, vicces, stb.
2022. aug. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
86%

Én sem vagyok tini, mégis nagyon szeretem!

1. Meg van benne a gyermeki "ártatlanság" ami a z generáció előtt volt tapasztalható.

2. Összekeveredik a horror, a vígjáték, a romantika, a kaland, és az akció.

3. Nekem a 3. évadban Tizi akciói nagyon erőteljesek voltak ... tele volt energiával, adrenalinnal...

4. Egészen a 4. évadig sikerűlt nagyjából mellőzni az LMBTQ mozgalmat.. bár már a 3. évad végén megjelent, de nem túlozták el, hogy korhatáros legyen

2022. aug. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Engem csak az zavar hogy pl az iskolámba is vannak ilyen 10-11 évesek akik azt mondják hogy a Stranger Things a legjobb, más sorozatokra azt mondják hogy nem jó, meg aki csak annyit mond hogy nem érti miért ilyen népszerű, már azzal elkezdenek veszekedni. (Már Tiktokon is láttam ilyent, nem is egyet)
2022. okt. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor ők is stranger thingek.
2022. okt. 22. 04:10
 7/7 anonim válasza:
Mert egyszerűen jó és kész :D
nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!