Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sheldon (Agymenők/The Big...

Sheldon (Agymenők/The Big Bang Theory) az egyik legbunkóbb karakter az amerikai sitcom-ok történetében?

Figyelt kérdés

2022. aug. 29. 20:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2022. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem bunkó, hanem vélhetően Asperger-szindrómás.
2022. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Nem bunkó.

Ha bunkót keresel nézd meg Al Bundyt!

2022. aug. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Szvsz Charlie Harper is bunkóbb
2022. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%

Igen.

Emellett az egyik legönzőbb is. A valóságban senki sem tudna elviselni egy ennyire gyerekes, idegesítő, tuskó, önző alakot.

2022. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Annyira racionális hogy nulla érzelemmel létezik. Semmi empátia nincs benne. Emiatt rideg. De nem szándékosan ilyen. Nálam a bunkó az aki tudna másmilyen is lenni, normális, csak bszik rá. Sheldon nem tud másmilyen lenni. Csak ilyen, amilyen.
2022. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Én is osztom azon véleményt miszerint egy Aspergerses vagy egy autista nem feltétlenül bunkó, csak másképp értelmezi a világot.
2022. aug. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%
Ő egy Spock parafrázis. Nem bunkó, mert egy bunkó élvezi ha másokat bánthat, tudna másképp viselkedni, de szándékosan nem teszi. Sheldon viszont funkcionálisan képtelen máshogy viselkedni, annyira a saját, zárt világában él.
2022. aug. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Adprgeres zseni! Olvastam, hogy neki lett elege a szerepbol. Meg akartak folytatni, mindenki benne volt, csak O nem. Mivel en is aspergeres vagyok, nagyon kedveltem. Abban is segitett, hogy kicsit foglalkozzanak ezzel a betegseggel, mert ez nem jar mindig egyertelmu kulso jelekkel egy laikus szamara! A csaladban sem biztos, hogy eszreveszik! Elkonyvelik, hogy kicsit furcsa. Szoval: NEM BUNKO!
2022. aug. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
12%
Bunkó, és ha akarna tudna máshogy viselkedni, csak kényelmesebb a fogyatekossága mögé bújni kifogásként. Viszont nem a legbunkóbb, arra ott van Al Bundy pl.
2022. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!