Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A FamilyGuy-nak már nem lesz...

A FamilyGuy-nak már nem lesz több része?

Figyelt kérdés
Valaki tud valamit hogy miért nincsenek új részek? Sorozat.Eu-n szoktam nézni az összes részt, de már újak sem érkeznek, és a régieket is törölték. Valaki tudja mivan egyáltalán a hivatalosan elérhető részekkel?
2022. szept. 28. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom jogsértés miatt törölték őket. Ennek semmi köze ahhoz hogy lesz-e több része. Amúgy lesz.
2022. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy mi az a sorozat.eu, úgyhogy magyarázattal sem tudok szolgálni arra hogy ott mi miért történik, de az IMDB szerint a sorozat megy, múlt vasárnap kezdődött a 21. évad.


[link]

2022. szept. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Csak mert hallottam olyat hogy a 20. Évad lesz az utolsó a FamilyGuy-ból.
2022. szept. 28. 18:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Remek, egyébként imádom a sorozatot. De eddig mindig megtaláltam ingyenesen, ezért nem fizettem még elő.
2022. szept. 28. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne? Én a Comedy Centralon nézem. Az új (21.) évad premierje épp 3 napja volt a Foxon.
2022. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel már itthon elérhető a Disney+ ahol hivatalosan és jogszerűen van fent így mostmár ráfognak szállni az illegális feltöltésekre.
2022. szept. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!