Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz Pókember 4?

Lesz Pókember 4?

Figyelt kérdés

Befejeztem a Pókember 3-at, és arra gondoltem; úristen ez a sztori rosszul ért véget.

Tom Holland, vagyis pókember egy tini srác úgy él a világban, hogy senki nem tud róla. Mi a véleményetek?



2022. szept. 30. 11:36
A kérdező szavazást indított:
Szerintem lesz 4.
Nem lesz 4, de jó lenne.
Nem lesz négy, ne is legyen jó ez így.
14 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen csinálnak. Túl nagy volt a sikere ahhoz hogy ne. És még lehet mit húzni a sztorin.
2022. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Nem lesz 4. resz es ez jo is igy.
2022. szept. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lesz.
2022. szept. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lesz, de kevesebb köze lesz a közös Marvel univerzumhoz. Ezért is kellett a felejtős dolog, hogy a Sony most már egyedül is tudja csinálgatni.
2022. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4

Ezt hogy érted?

2022. okt. 7. 17:10
 6/12 A kérdező kommentje:
És honnan veszed?
2022. okt. 7. 17:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugye a Pókember filmek jogai nem Marvelnál, hanem a Sonynál vannak.

Ez a kora 2000-es években lett így, amikor a Marvel csődközeli állapotba került.

Akkor került a Pókember a Sonyhoz, az X-men és a Fantasztikus 4-es a Foxhoz, a Penge és a Daredevil pedig a New Line Cinemához, Hulk az Universalhoz (ez utóbbi kicsit kacifántos módon, így a Hulk benne lehet a közös filmekben, de saját filmje nem lehet)

A New Line cinemától visszakapták a jogokat, valamint Foxot kompletten megvette a Disney (aki a Marvel jelenlegi tulajdonosa), viszont a Sony foggal körömmel ragaszkodik a Pókemberhez.

A Pókember eddig azért jelenhetett meg a közös filmekben, mert a Disney és Sony tűzszünetet kötöttek, viszont az elmúlt években megint előjöttek a konfliktusok. Nekem nagyon az látszott, hogy erre az elfelejtős szálra azért volt szükség, hogy meglegyen magyarázva, hogy a Marvel hősök miért nem jönnek segíteni pókinak, arra az esetre, ha a két cég megint összerúgná a port. (a Nincs hazaút is nagy nehezen tudott csak elkészülni)

Szóval jah, lesz Pókember viszont nem garantált, hogy benne lesznek a Disney által birtokolt Marvel karakterek. Viszont a Sonynak van egy Venomja, meg egy Morbiusa... Őket beteheti! :D

2022. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Sőt emiatt biztos lesz új Pókember film, mert a szerződés szerint, ha a Sony 7 évig nem használja a karaktert, akkor a jogok visszakerülnek. Az az isten meg nincs, hogy ők engedjék a Marvelt visszakapni a jogokat.
2022. okt. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#7-es, amit leírtál az tök oké, tényleg így van, de a Pókember filmeket illetve csak feltételezés, amit írsz.

Lehet neked lesz igazad, de én pont azt hallottam, hogy azért kellett ez az elfelejtős sztori, hogy Pókember kaphasson egy újabb trilógiát az MCU-n belül, hogy megint úgymond a nulláról lehessen építeni a karaktert, mert nem volt már benne elég szusz, ugyanis az első 2 film alatt nem sokat fejlődött a karakter, viszont ez az elfelejtős sztori sokat változtat(hat) a személyiségén és egy érettebb, saját magát eltartó pókembert kaphatunk az MCU-ban. Mintha a Tobey féle pókembert ültetnék át ide. Ott is szegény volt, albérletben élt, megvolt az inkognitó, nem nagyon voltak barátai, fel kellett építse azt az életet, amire vágyik. Szerintem itt is ez lesz. Gondolom MJ visszaszerzése/megismerése lesz az egyik fő szál + az, hogy újra beilleszkedik a "Bosszúállók" (vagyis a többi új és régi hős) közé.

2022. okt. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy új triológiát fog kapni, ezt tudjuk.

Már most azt is pedzegetik, hogy az Andrew Garfield is lehet kap egy "Csodálatos" harmadik részt.

Az viszont, hogy ez mennyire fog kapcsolódni az MCU-hoz viszont még kérdés. Ha tippelnem kellene lazábban, mint az eddigi részek. Tegyük hozzá ez nem feltétlen válik hátrányára.

Pókemberben amúgy simán lett volna a "soft-reboot" nélkül is elég szufla, hogy elvigyen még egy trilógiát (ha a képregényekből indulok ki), ami miatt úgy érzem, hogy az általam fent leírt jogi dolog miatt döntöttek el így, nem pedig a folytathatóság miatt.

2022. okt. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!