Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van itt más is aki ezt gondolj...

Simon Petrikov kérdése:

Van itt más is aki ezt gondolja a Bosszúállók Végjátékról?

Figyelt kérdés
Első nézésre jó hogyha láttad a korábbi filmeket, de minél többször akár egy kicsit is elgondolkodik az ember egyes történetileg elég fontos részein, azok a részei annál rosszabbá válnak.

2022. okt. 13. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Eddig háromszor láttam, de nem tűnt fel, hogy bármi is rosszabbá vált volna.
2022. okt. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Pontosan ez volt. Minél többet gondolkodsz rajta annál nagyobb hülyeség.
2022. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már elsőre is rengeteg logikai baki feltűnt benne.
2022. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tele van az internet is ezzel a kérdéssel már a premier óta. Nagyon sok a megmagyarázhatatlan és logikátlan fordulat a filmben, de a nézők nagy részét ez nem érdekli. Épp ez a mozi varázsa: nem kell rajta túl sokat agyalni, elég, ha magával ragad a történet meg a látvány.


És még reklámnak is jó a sok hiba, mert milliók vitáznak az ellentmondásos részeken világszerte, ami fenntartja az érdeklődést még ma is.


Amúgy pl. az időutazásról szóló dialógus a laborban egy írói bravúr, önmagában teljesen logikátlan, mégis első hallásra hihető, és még vicces is a filmes referenciák miatt.


Én szeretem a Végjátékot a hibái ellenére is, bár nem az a kedvencem a sorozatból. Viszont nézhető, fordulatos, látványos, sokszor humoros, egyben tragikus és megható is. Ha okos filmet akarok, akkor mást nézek. :)

2022. okt. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!