Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Millie Bobby Brown inkább...

Millie Bobby Brown inkább kedves, vicces, szép vagy beképzelt, nagyképű, bunkó?

Figyelt kérdés

Nekem a Stranger Things-es karakterével nem volt úgy különösen semmi bajom. (Egyépként nem vagyok St fan)


Azt vettem észre, hogy már egyre több (magyar) fanja van. Én nem értem miért szeretik ennyire. Szerintem semmi különleges nincs benne. Színészi képességei sem a legjobbak.. Mellesleg szerintem nagyon beképzelt és nagyképű. Sokszor jobb lenne ha csöndben maradna. De csak a Stranger Things miatt népszerű és kedvelt.


De kíváncsi vagyok más vélemyényekre is! ;)



2022. okt. 23. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Látom továbbra is tolod a marhaságaid és ráadásul fekete-fehérben látod a dolgokat. Mintha kizárólag ez a 2 opció lenne és nem lehet másmilyen a színésznő. Nagyon triggerel téged ez a téma, csak tudnám miért. Mások kedvelik, te nem. Annyi a különbség, hogy míg mások (pl én) leszarják, addig te kattogsz rajta.
2022. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Látszik hogy te csak azért vagy itt, hogy oltogass olyanokat akiknek nem ugyan az a véleményük. Másokat is mindig piszkálsz ha nem tetszik amit mondanak? Meg ha persze megengeded, akkor lehet saját véleményem, és írhatok olyan kérdést amilyent szeretnék? Mellesleg ez az oldal nem arra van hogy ha bárki bármit kérdez akkor rögtön veszekedj vele. De többet nem süllyedek le a te szintedre, és nem írok vissza. Csak röhögök egy jót, hogy te ennyire nem tudod elviselni, ha valakinek más a véleménye.
2022. okt. 23. 19:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha csak egy picit is értenéd, amit ír neked az ember, akkor látnád azt is, hogy válaszoltam a kérdésedre (amit más egyelőre meg sem tett...), engedd meg, hogy mellé véleményt is megfogalmazhassak, hogy feleslegesen pörögsz egy adott témán, amiben szerintem nincs is igazad. Te vagy az, aki nem tud túllépni azon, hogy egy sorozat és annak a sztárja/sztárjai felkapottak.
2022. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyértelműen utóbbi. Nagyon sokra van magával, csak tudnám mire fel, mert sem nem tehetséges, se nem szép. Én sem értem a hájpot körülötte, bár van egy olyan érzésem hogy egy nagyon hangos kisebbség aki annyira bálványozza, én például senkit se ismerek aki oda lenne érte.
2022. okt. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Amugy en egeszen a masodik evadig azt hittem hogy a 11 az fiú.
2022. okt. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem jó színésznő és pl az enola holmesban nagyon szép, de most ahogy kinez az sztem szornyu, meg idegesítő kicsit, dehát nem ismerem szóval a személyiségéről nem tudok mit mondani
2022. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép, csak kicsit koravén feje van, simán kinéz vagy 25-nek, és nem csak a smink miatt. De amúgy szépek a vonásai.

Interjúkat nem olvasok vele, annyira nem érdekel, úgyhogy fogalmam sincs milyen személyisége van.

Színészként én csak a ST-ben láttam, ott teljesen jó. A Holmes sorozatot viszont szinte mindenki dícséri, szóval bár nem láttam, de gondolom abban sem lehet rossz.

Te vagy az a megszállott, aki folyton kérdéseket ír ki róla? Picit para.

2022. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azon kevesek egyike vagyok, aki látta a Stranger Things első évad megjelenése utáni időkben például az Instáját és a YouTube-ját.


2016 nyara volt, tisztán emlékszem (mert Ausztriában dolgoztam), böngésztem az akkor még amúgy angol nyelvű Netflixet, akkoriban 1-2 film volt szinkronos, javarészt feliratos tartalmak voltak. Megnéztem akkor az 1. évadot, és megnézegettem a szereplők instáját.


Ca. 20 képe volt fent, abból volt 1 pár amin az ST-s színészekkel vidámparkban fotózkodnak, meg hasonlók, pár volt ami ilyen outfit kép volt, ilyenek. Volt összesen talán 200 követője. Youtube-on meg ilyen éneklős videói voltak.


Akkoriban aranyos lánynak tűnt amúgy, látszott rajta hogy ez a színészet nagyon érdekli, de ők sem számítottak rá (ezt többen is elmondták aztán később), hogy a sorozat így be fog futni.


Tipikus brit kislány, akinek a szülei anyagi problémákkal küszködött, a lány meg ugye ilyen-olyan castingokra járt.


Most már nyilván felvitte az isten a dolgát, és a személyisége is biztos sokat változott (de már nem is 12 éves mint akkoriban), de szerintem alapjában véve kedves lány lehet, de biztos lett arca is azért.


Mindenesetre tényleg nagyon durva, hogy akkortájt sima hétköznapi ember volt, 200-an követték Instagramon, bárki bármit írt arra reagált (azt a fiókját törölte már, helyette lett a hivatalos oldala), most meg 50+ millió követője van.


Hát igen, ilyen az élet.

2022. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az emberek sokat változnak. Milliet sokan zaklatták a médiában, ezért nagyon sokat változott. Ennek ellenére mégis mindig próbálja hozni a kerves, vicces karaktert. Elvégre színésznő
2023. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elvégre Atlantába lakik, és tudjuk, hogy ott milyenek az emberek.
febr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!