Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Sziget meséje című sorozatba...

A Sziget meséje című sorozatban Poyraz és Haziran miért mentek szét véglegesen? Miért engedtek az érzelmi zsarolásnak?

Figyelt kérdés

2022. nov. 4. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Saját vélemény: szerintem azért, mert rájöttek hogy hiába küzdenek, mindig szét akarják majd őket választani, hiszen annyian vannak ellenük sajnos (még a saját szüleik is).
2022. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kellene, hogy ez érdekelje őket. Engem nem tudna érdekelni. Én, ha szerepelnék ebben a sorozatban, még akkor sem tudnék ilyen szempontból engedni, ha a makacs hozzátartozó életveszélyes állapotba kerülne attól, hogy emiatt folyton konfliktusok vannak. Inkább az illető hozzátartozónak kéne az életveszélyes állapotból tanulni, hogy nem szabad olyannak lenni, amilyen ő.
2022. nov. 6. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy sorozat, így van megírva. A végén úgyis összejönnek majd és össze is házasodnak.
2022. nov. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 A legvégén engedni fogják nekik, hogy összeházasodjanak? Vagy hogy fogják megtenni ezt?
2022. nov. 8. 18:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Bárcsak tudnám! Törökül láttam amiből egy szót sem értettem :( De így saját következtetés alapján biztos beadják majd a derekukat a szülők, mégha nehezen is. Fent van egyébként felirattal az egész sorozat ha jól tudom.
2022. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!