Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potteres kérdés. A...

Harry Potteres kérdés. A filmekben szerintetek kiknek vannak a legtöbb szerelmes jelenetei? Hermionét kivel tudnátok még elképzelni?

Figyelt kérdés

Szerintem Ron-Hermione.

Főleg a halál ereklyéi 1 részben. Sokan nem szeretik őket pedig szerintem az övék a legjobban kidolgozott szerelmi szál a filmekben. Draco-val egyáltalán nem tudnám Hermionét elképzelni,alig van pár jelenlétük együtt és Hermione Draco szerint sárvérű. Míg Ron egyáltalán nem foglalkozik ezzel, sőt az apját nagyon érdeklik a muglik.olvastam a könyveket is régebben, Harry és Ginny szerelme is jobban fel van építve mint a filmekben.

Aki nem szereti a Romione-t Ron+Hermione miért nem szereti?

Egyébként mindenki azokat shippeli akiket szeretné, ezzel nincs bajom.



2022. nov. 7. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tonks-Lupin. A Halál Ereklyéi 2-ből kivágott jelenet. Amikor már a csatára készülnek és Tonks fut a kanyarból Lupin felé, aki azt kiabálja hogy neki

mármint Tonksnak nem itt kéne lennie hanem otthon Teddyvel. Erre Tonks azt mondja, hogy most neki, azaz Lupinnak van szüksége rá, Teddy reggelig aludni fog. Az átkok fényében összeérnek az ujjhegyeik. Majd ugye, pár jelenettel később látjuk őket kiterítve a Nagyteremben, de még mindig egymás kezét fogva. Kár, hogy amúgy ezt a jelenetet kivágták, mert én nagyon szerettem a Lupin-Tonks párost, és a filmből nagyon keveset kaptunk belőlük.

2022. nov. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"A filmekben szerintetek kiknek vannak a legtöbb szerelmes jelenetei?"

A filmekben szerintem Harrynek van legtöbb ilyen jelenete.


"Hermionét kivel tudnátok még elképzelni?"

Szívem szerint azzal, akit valami miatt büntetnék. Mert sosem szerettem Hermione-t. :))

Amúgy kicsit magától értetődően Harryvel vagy Ronnal kellett összehozni, mivel velük látjuk a legtöbbet. A Draco-s vonalat én sem értem, meg nem is szeretem fanfic-ben. De van, akit kifejezetten ez izgat, hogy az ellentéteket összeboronálják.

2022. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!