Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Híres énekesek életéről szóló...

Híres énekesek életéről szóló filmek közül, melyik volt a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Az új filmekre gondolok főként.
2022. nov. 18. 19:52
A kérdező szavazást indított:
Bohém rapszódia (Freddie Mercury)
Rocketman (Elton John)
Elvis (Elvis Presley)
11 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Még egyiket se láttam teljesen! A Bohém rapszódiából csak pár jelenetet láttam, nem rossz, de annyira nem köt le. A Rocketman-nek csak a bemutatóját, de annyira nem érdekel. Elvisből még semmit, viszont ismerve az életét talán pont az érdekelne a legjobban!
2022. nov. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, lehet furcsa vélemény. De nekem a bohém és a rocketman között nem tudnék dönteni, mindegyik nagyon jó. De nekem az Elvis, amit eddig látam belőle, nem ragadott meg annyira. Már háromszor abba hagytam. Lehet a végére jobb lesz, nem tudom.
2022. nov. 19. 22:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Pedig az Elvis nem rossz, csak kissé elvont helyenként. Viszont korrajznak is elég jó. A Rocketmanben a dalszerzős részeket szerettem a legjobban. :)


Nem könnyű jó életrajzi filmeket csinálni amúgy, mert a sztoriknak követni kell a valóságot, ami sokszor igazából uncsi. Például ha volt is ezer haknija valakinek két év alatt, ez egy háromperces montázs, és nincs benne több. Igazán drámai pilanatból, jellemfejlődésből, tévedésből, végzetből stb. meg nincs annyi a valóságban, mint a Trónok harcában.

2022. nov. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
“mert a sztoriknak követni kell a valóságot” - sajnos pont hogy nem így csinálják, még ha a sztori 90%-ban egyezik is, néhol ferdítenek rajta a valósághoz képest, hogy érdekesebb legyen!
2022. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül csak a Bohém rapszódiát láttam. Nem mondhatom rá, hogy nem tetszett.
2022. nov. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nyughatatlan
2023. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!