Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan tudnám megnézni a...

Hogyan tudnám megnézni a Transformers: FöldSzikra című sorozatot?

Figyelt kérdés

Lesz ez az új Transformers sorozat, aminek november 28-án fogják leadni az első részét a Nickelodeon-on, és én már azt sem tudom megnézni, mert nincs időm rá. Hétköznap eléggé elfoglalt vagyok, és ezért nem hiszem, hogy még tudnám nézni az új részeket akkor, amikor a tévében adják őket.

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám később megnézni ezeket hétvégén, amikor van rá időm? Vissza lehet nézni később valahogyan? Még fizetni is hajlandó lennék azért, hogy megnézhessem, csak nem tudom, hogyan tehetném ezt meg.

Ti mekkora esélyt láttok arra, hogy valaki felteszi majd indavideo-ra vagy videa-ra?

A válaszokat előre is köszönöm!



2022. nov. 23. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tekintettel arra, hogy angolul már rég fennt van TPB-en, magyarul is előbb utóbb ott lesz a neten.


A kérdés inkább az, hogy mikor.

2022. nov. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Írtam privátot. ;)

A részleteket ott megbeszéljük.

2022. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!