Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan filmek, amely az...

Van olyan filmek, amely az incelségről vagy az incelekről szólnak?

Figyelt kérdés

2022. nov. 23. 22:12
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
5%

Kérdező, mi lenne, ha rávilágítanál pontosan az incelség melyik aspektusára vagy kíváncsi? Lehet egyszerűbb lenne. Mert 5ös akárhogy is írta le, ahhoz, hogy "nem kap nőt, emrt ornda" ő állt a legközelebb.

Esetleg én hozzávenném még a Szépség és a Szörnyeteget is. A szörnyeteg is a külseje miatt nem tud ismerkedni. És mielőtt valaki azzal jönne, hogy az egy mese, hát ott van a film verziója is. Ami egyébként szintén mese, hisz a mese az kitalált történetet jelent, nem pedig a megjelenítési formát jelöli:D

2022. nov. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
Az incelek nem kastélyokban élő elátkozott szörnyetegek, hanem a társadalombol kitaszított ronda emberek, akiket a külsejök miatt taszítanak ki. Ez egyik egy fantasy a másik nagyon is valós.
2022. nov. 24. 01:09
 13/52 A kérdező kommentje:
Plsztik szerelem - Ryan Gosling, mint incel. Hmmmm... érdekes.
2022. nov. 24. 01:11
 14/52 anonim ***** válasza:
26%

13.-ra.


Miért ne lehetne incel, egy jóképű pasi?

Az incelség, agyi dolog.

Itt is van valaki, aki mindig kiírja, hogy 700-a fizuja, BMW-je van, menő állása, még sincs nője.

2022. nov. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:

Hát túl sok magas, jóképű incel pasit még nem láttam.

Az incelség nem agyi dolog.

2022. nov. 24. 02:14
 16/52 anonim ***** válasza:
97%
Számkivetett
2022. nov. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
29%

14 es fordítva ülsz a lovon.


Az incel 99% ban az aki a külseje miatt (ronda, alacsony vagy dagadt), esetleg az elégtelen egzisztenciája miatt nem kell a nőknek.


Aki jóképű vagy pénzes , szóval legalább valamiben teljesít az nem lehet incel mert lesz nője.

2022. nov. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
76%
14! Attól még lehet ronda, havi 700 ezer csak egy jó fizetés, messze nem az a vagyon, amire tényleg tapadnak a nök. Én 700 ezernél többet keresek, és nem szépültem meg meg nem nöt meg 18 centisre a farkam, szóval ennyit erröl.
2022. nov. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
72%

Istenem, hogy tudtok ilyen felszínes dolgokon veszekedni és azokat a nőkre aggatni, hogy azért jönnek össze valakivel. Nyilván, a normális nők a pénzre mennek, igaz? Nem mindegyik golddigger, fel kellene fogni végre.



Nyilván legyen egy egészséges háttér a férfi mögött, de a belső értékek sokkal jobban számítanak. Azok nélkül igazán kapcsolat sincsen..


- Törődés

- Kedvesség

- Odafigyelés

- Szeretet

- Tisztelet a másik iránt


Ha ezek nincsenek, nincs egészséges kapcsolat sem. :)



De nyilván, majd pont ti mondjátok meg, mi nők mit keresünk.. ^-^

2022. nov. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim válasza:
22%

Jajj 19 hagyjad már a baromságod. Mindez igaz lehet egy ronda emberre is, lehet lehozná a csillagokat is ha lehetne egy kapcsolata, de akit pusztán a szar külseje miatt folyamatosan visszautasítanak az esélyt sem kap arra, hogy bizonyítsa milyen lehet egy párkapcsolatban.

Ha hozzád odamenne egy 160cm-es, kopaszodó, kissé pocakos fazon, kulturáltan, normálisan randizni hívna te adnál neki esélyt? Aligha, ellenben egy magas, izmos, jóképű srácért rajonganak a nők, akármilyen tahó, bunkó is. Sőt kifejezetten bejön nekik ha egy ilyen fazon alázza őket.

Nem egyszer nem kétszer láttam ezt élőben is.

Mindig jöttök ezzel a szöveggel, hogy ti csak egy kedves, aranyos, törődő, gondoskodó srácra vágytok, aztán minden esetben összejöttök a tipikus taplóval, majd miutána 100X megalázott titeket futtok vissza állandóan a karjaiba.


Persze van kivétel ezt nem tagadom, de akkor sem ez a jellemző általában. Főleg nem a fiatalabb (25 év alatti) korosztály esetében.


Pl.: Engem az exem egy fesztiválon csalt meg majd utána nem sokkal össze is jött a sráccal. Most őszintén milyen lehet már egy olyan kapcsolat ahol a pasid probléma nélkül összefekszik olyan egy nővel akinek van barátja. Biztosan sok jót vetít előre

2022. nov. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!