Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miraculous rajongók! Szerintet...

Miraculous rajongók! Szerintetek működne egy Miraculous-Született kémek crossover?

Figyelt kérdés
Mindkettő sorozatot nagyon szeretem, ezért is gondolkodtam el ezen. Sok mindenben hasonlít egymásra a két sorozat, és szerintem jól passzolna egymáshoz a három kémlány, Katica és Macska (plusz a kémeknek elvileg jövőre jön a 7-ik évada). Tudom, valószínű soha nem lesz ilyen, nem is ez érdekelne, hanem az, hogy csak így fejben elképzelve működne a crossover a két sorozattal?

2022. nov. 26. 01:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán! :D
2022. nov. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan crossover ezen a világon, ami egy kis kreativitással ne működne.
2022. nov. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. nov. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor ezek szerint ezzel nem csak én vagyok egyedül :) Ment a zöld mindenkinek!
2022. nov. 26. 17:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért kell lemesézni? Rajzfilm animációs sorozatnak kell mondani
2023. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös, nem mindegy? Mert nekem az.
2023. szept. 11. 21:30
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Már hogy lenne mindegy a mese az egy kitalált történet gyerekkönyvekben neked a felnött animációs sorozatok animék amikben van vér erőszak káromkodás szexualitás az is egy mese neked akkor kedves kérdező. Nem értem miért kell minden animációs dolgok mesének nevezni.

Csodálom hogy egy régebbi kérdésre válaszolnak

2023. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es, mint ahogy írtam, nekem mindegy.
2023. szept. 11. 21:48
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 A Miraculous Ladybug és a Született kémek is mese. Nem azért, mert animációsak, hanem azért, mert gyerekeknek készültek.
2023. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!