Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy elrablos szerelmes...

Keresek egy elrablos szerelmes filmet amit régebben láttam de nem emlékszek a címére az van benne hogy egy ilyen maffia vezér szerű személytől egy lányt elrabol egy férfi ilyen válság díj félének de a lány amúgy is elakart menni az elrablójával és .?

Figyelt kérdés

végül egymásba szeretnek van benne egy két erotik jelenet utána a férfi már védeni próbálja a lányty

Remélem nagyjából érthető

Ami fontos ez egy régebbi fajta film ?



2022. nov. 26. 17:20
 1/4 A kérdező kommentje:

Lányt*

Igazából annyira nem emlékszek rá rémlik olyan is az elrabláson kívül hogy maga a lány is akarta hogy az ürge elrabolja mert nem akart a "gazdájánál" maradni

Meg a végén van benne olyan hogy a maffiavezér szerű "gazda" küld egy másik lányt neki hogy vissza adja az elraboltat

Remélem valaki rá ismer:(

Régebbi film nem új

2022. nov. 26. 17:23
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
365 nap
2022. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem a 365 nap

Írtam hogy régi film

És a 365 napban nem erről szól amit leírtam

2022. nov. 26. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:
31%
King Kong?
2022. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!