Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legjobb pókember film?

420 Zrt kérdése:

Melyik a legjobb pókember film?

Figyelt kérdés

2022. nov. 26. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nagyon bejött az új amiben mindhárman benne voltak de valószínűleg azért pont mert nosztalgiáztam velük meg a gonoszokkal. Egyébként még mindig a 2002-es "eredeti" a kedvencem mert azon nőttem fel. Nekem tobey maguire volt az első pókemberem ő is marad. Az andrew garfield fél annyira nem fogott meg pedig karakterben jobban hozta petert. De egyébként tom holland pókembere is elég jól és végre tényleg korban van
2022. nov. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen egyetértek a 3. kommentelővel.
2022. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Valahogy nekem is Tobey marad a kedvenc, úgyhogy én is a 2002-es filmet mondanám (de ugyanúgy a 2. részét is mondhatnám).


Tom Holland pókemberét is nagyon bírom, de én is Tobey pókember filmjein nőttem fel. :)

2022. nov. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
A harmadik Tobey Maguire-ös. Egyértelműen a legjobb minden szempontból. Kicsit sem idegesítő szereplőkkel és tökéletes színészi játékkal. A történet pedig a legjobb történet valaha bármilyen filmben. A cgi is nagyon szép, egyáltalán nem szeretnék hányni tőle.
2022. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
A 2002-es. Nem azon nottem fel, most vagyok 21 eves. Lattam mindegyik Pokembert, de valamiert az tetszett a legjobban. Az Andrew Garfield fele Pokembert nem szeretem. Szamomra nem hozza Peter karakteret. Tom Holland rendben van, jol jatszik, szeretheto Peter Parker, de az orok kedvencem, ahogy nezem, Toby marad. Es nem azert, mert azt lattam eloszor a Pokemberekbol. Nezem az ujakat, nezem a regit, en nem nosztalgiaval teszi nekem magasabbra a tobbinel.
2022. nov. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hintalow ***** válasza:
Az új Tom Holland fèle karakterrel kèszült filmek a legjobbak számomra. Nálam az volt a döntő, hogy már a 80 èvek óta olvastam a kèpregènyeket, ès a mindenkori Parker figurájához ő állt a legközelebb.
2022. nov. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a 3-ban van jo is es rossz is. Mind a 3 különbözőkeppen mutatja be Pokember szemelyiseget.
2022. nov. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!