Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Columbo vihar egy porhár...

Columbo vihar egy porhár borban rész miért így végződött?

Figyelt kérdés
Miért azzal oldotta meg a gyilkosságot hogy meleg volt a pincében és megromlott a bor . Hogy következik ebből hogy a hullát oda zárták be?

2022. dec. 3. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem, belülről is ki lehetett volna nyitni az ajtót, ezért ki kellett kapcsolni az áramot, ezért viszont nem működött a klíma.
2022. dec. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De miért kellett kikapcsolni az áramot? A megkötözött embert rakta a pincébe. Az ajtó úgy nyílt ki ha belülről megnyomtad , nem árammal. De azt nem értem hogy hogy kötötték össze a holtestet a pincével mert a sztori az hogy a tengerbe fulladt .
2022. dec. 5. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem félt, hogy kioldja a kötést, és belülről ugye kitudja nyitni az ajtót, ha zárva is van kívülről.
2022. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok: Közben elkezdtem újranézni (de még nem tudtam befejezni). Tudta, hogy nem halt még meg, szerintem először fel akarta kötni, hogy öngyilkosság látszatát keltse, de ehhez nem volt gyomra, így otthagyta megkötözve, hogy ne tudjon kijönni, a klímát meg kikapcsolta, hogy ne áramoljon be levegő, és megfulladjon, amíg New Yorkban van. Csak hát emiatt a borok is tönkrementek.

Az a sztori, hogy vízbe fulladt, elejétől kezdve több sebből vérzett (halála előtt 48 órával nem evett, kinn hagyta a drága autóját tetővel lehajtva a rossz időben a parton stb.)

A testvére látta utoljára, és Columbo gondolom rájött, hogy a testvér eladta volna a birtok rá eső részét. (de idáig még nem jutottam)

2022. dec. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi de ez így nem jó . Mert most te is a saját képzeletedet mondtad el de ilyen alapon bármit kitalálhatunk csakhogy ezeknek a krimiknek ha film ha könyv de egyértelműen utalnia kell az okozatokra hogy mi miért történik. Most azt mondtad hogy fel akarta akasztani hogy öngyilkosság látszatát keltse. Én ilyenre nem emlékszem ráadásul teljesen hibás hiszen miért lett volna öngyilkos ? :D Pont azért kellett búvár balesetnek álcázni a dolgot hogy az életvidám csávót aki éppen most akar milliókat keresni a borászat eladásával ne lehessen összefüggésbe hozni semmiféle gyilkossággal.

A klímás ötleted is rossz ,először is a klíma nem szív be kívülről levegőt :D Biztos van nektek is klímátok , miért csinálna ilyet? :D Másrészt egy elég nagy pince volt állványokkal borokkal teli . Ahhoz hogy itt elfogyjon a levegőd két hét is kevés.


Szóval én a konkrétumokat keresem mer nem értem. Találgatáson túl vagyok de semmi ötletem.

2022. dec. 7. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!