Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Anne E-vel a végén sorozatb...

Az Anne E-vel a végén sorozatban Marilla és Matthew miért laktak együtt mint testvérek? Miért akartak gyereket 70 évesen?

Figyelt kérdés

2022. dec. 11. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Abban a változatban amit még a 90-es években sugároztak idehaza, az öregek igazából egy fiút akartak, aki segít a munkákban és a ház körül, ám végül valami félreértés miatt, a lányt kapták. Anna pedig a hazaúton elvarázsolta az öreg Matthew-t, így természetes volt hogy marad. Óriási sorozat volt, Megan Follows varázslat volt, nem beszélve a többi színészről. Ebből jött a váratlan utazás, ami a gyereksorozatok csúcsa volt... Ha jól emlékszem talán valami szerelmi csalódás volt Marilla életében, ez miatt maradt egyedül, de persze nem vagyok biztos benne. Matthew történetére nem emlékszem, de azokban az időkben nem volt szokatlan, ha két testvér idős korában a szülői házban maradt.

Javaslom neked ezt a változatot megnézésre, és az ebből a történetből kialakuló Váratlan utazást. Mindig a tv elé szegezett minket abban az időben :)

2022. dec. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igeen, a Megan Follows verzió nagyon jó!

Bár én szerettem az újabb netflixeset is, abban pl Anne problémái, háttere komolyabban volt véve szerintem. Ami a másik változatban megmosolyogtató (pl képzeletbeli barátok), az itt azért eléggé kemény. Viszont elég hamar eltávolodik a könyvek történetétől. Amúgy ajánlom a könyveket is, én most kezdtem olvasni a harmadikat, és annyira imádom! Olyan kedves történetek, annyi reményt és örömöt adnak a hétköznapok során!


De hogy a kérdésre is válaszoljak: egyikük sem házasodott meg, viszont mivel idősek voltak, belátták, hogy kéne segítség. Úgy döntöttek, örökbe fogadnak egy fiút, hogy segítse Matthew-t a kinti, nehéz munkákban. Csak félre értették őket, és így egy lányt kaptak.

2022. dec. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!