Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Universal miért nem csinál...

Az Universal miért nem csinál Jurassic world krimi sorozatot?

Figyelt kérdés
Ha már úgy is univerzumot épít, szerintem a Dominon máltai szegmensével eléggé megágyazott egy krimi sorozatnak, ami illegális dinoszauruszokkal kapcsolatos tevékenységekkel foglalkozhatna.

2022. dec. 13. 20:23
A kérdező szavazást indított:
csak 😡
majd lehet lesz ilyen sorozat vagy film 🦕❤️
4 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Mert sajnos a fanoknak látszik, hogy nem az emberi főszereplős történettel foglalkozó filmek kellenek, hanem az undorító, nosztalgiakurvuló dínószörny orgiák.
2022. dec. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%

#1 miből számolta ki, matematikus ön?


Ha megnéznéd a kritikákat, a véleményeket, a filmes adatbázisok pontszámait, ergo ha nyitott szemmel járnál, látnád, hogy nem kedvelte a többség új filmet, söt! De már az előző részeket is csomószor kritizálták. Az, hogy a mozibevételek nagyok az nem egyenlő azzal, hogy szerették is. Én is moziban láttam, mert érdekelt, de az új rész nagyon nem tetszett.

2022. dec. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%

Az új trilógia borzasztó, az egész Jurassic Parkot hagyni kellett volna békében 3 film után (már a második és harmadik rész is elég vegyes volt anno, csak az első volt katartikusan jó).

Nem mellesleg egy dínós sorozatba rengeteg CGI-t ként rakni ami brutál sok pénz, csak Marvel meg Star Wars produkciókra mernek annyi zsét tolni mert azok tuti visszahozzák az árukat.

2022. dec. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nem nézek marvelt és star warst.


De House of the dragont igen. A sárkányok elég theropoda szerűek. Szerintem egy dinoszauruszt sem nehezebb élethűen meganimálni, mint a sárkányokat a House of the dragonban.

2022. dec. 13. 23:51
 5/18 A kérdező kommentje:

A másik, hogy szerintem egy Prehistoric planet után nem lehet azt mondani, hogy egy dinoszauruszos sorozatra ne költenének. Annak is már a második évadja jön és az egész full cgi.

https://www.youtube.com/watch?v=fCC4ZJJg5Lc

Ha csak ennyire jó, már teljesen jó szerintem. És ez jobban néz ki, mint néhány cgi Dominion jelenet.

2022. dec. 14. 00:00
 6/18 anonim ***** válasza:

#2, nem kritikusokról, nem a bevételről, és nem a random emberről beszéltem.

A fanokról, akiknek az igényeihez gyártják a spin offokat. Azokról a fanokról, akik a külföldi (és hazai) csoportokban vendettàt hírdettek a "marvelista" IGN, a "mindigszarvolt" rotten tomatoes és úgy unblock a kritikusok ellen is, ÉS úgy dobálták a filmre a 10/10 és a legjobb ever jelzőt, mint marinéni a tyúknak a sörösboros málét.

Ez nem egy-két kirívó esett, nem pàr tíz-száz fanboy, ezek több tízezer és tízezer emberek.

2022. dec. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A sárkányok nem theropoda szerűek. Ha a négylábú-kétszárnyú sárkányokat nézzük, akkor azok tetrapodák, míg, ha a wyvern szerűeket nézzük, akkor pterosaurs formák inkább.

De egyébként a többivel egyettudok érteni, a CGI pénz nem kifogás. A PP meg remélhetőleg minden paleomédiának útmutató lesz.

2022. dec. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#6-os, pont ezaz, hogy nincs igazad, ezt csak úgy random bedobod, de akikről te beszélsz az csak a hangos kisebbség. Rohadtul nincsenek többségben és ilyen emberek MINDEN franchise-nál vannak. Nem mellesleg és is "fanja" vagyok a Jurassic filmeknek, ha már itt tartunk, de az új rész rohadtul nem tetszett.

Egyszerűen csak megfeledkezel arról az "apró" információról, hogy nem ők a mérvadóak és ennek még hangot is adsz, hogy nem róluk beszélsz, hanem...

Ez nem úgy megy hogy kiveszed a képletből az egyik dolgot és csak a másikkal foglalkozol, a teljes képet kéne nézned és abban a tekintetben nem releváns az, amit írsz.

2022. dec. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Több tízezer ember hangos kisebbség lenne? Nézd meg milyen állapotok vannak a hivatalos csoportokban, nézd meg mennyi 10 csillag ment a filmre IMDb-n, nézd meg hány ember szidja a kritikusokat.

Mondhatod hogy ez a hangos kisebbség és én tévedek, de te is pontosan ugyanannyi cáfolatot hozták mint én.

Azt sose mondtam, hogy az összes néző ilyen. Azt mondtam, hogy a franchise fanjainak a túl nagy része már már bálványként imádja ezt a filmet, és ezt a "minőséget" máskülönben a botrányos Fallen kingdom után törődtek volna a történettel. De nekik nem ez kell, hanem még több fog.

2022. dec. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"nézd meg mennyi 10 csillag ment a filmre IMDb-n"


Oké, te pedig azt nézd meg, hogy az összes értékelésnek ez hány %-a. Olyan, mintha részlegesen vak lennél és nem foglalkoznál semmi mással, csak a pozitív kritikákkal és véleményekkel, hogy aztán le tudd írni, hogy az emberek többségének erre van szüksége.


5 körüli értékelésen áll a film és ebben benne vannak a 10-es értékelések is. Miről beszélsz??

2022. dec. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!