Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Wednesday sorozatban szerint...

A Wednesday sorozatban szerintetek ez hogy van? SPOILER!

Figyelt kérdés
Vajon Tylernek tényleg bejött Wednesday, vagy ez csak ravasz csel volt, hogy leplezze a valódi énjét, és hogy fel tudják majd használni a lányt a feltámasztáshoz?

2022. dec. 14. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ez leginkább csak a 2. évadban fog kiderülni, de én szinte biztos vagyok benne, hogy bejött neki.
2022. dec. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Én nem hiszem, hogy ebbe a sorozat készítői mélyebben belegondoltak.

Mindenesetre hagyta meghalni, szóval nem lehetett túl nagy láw. A deus exről nem igazán tudhatott előre.

De romantizálni fogják, mert a siker titka mindig egy toxikus szerelmi szál.

2022. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem valóban kedvelte Wednesday-t.De ugy mivel volt egy "gazdája" Tylernek,teljesen mindegy volt mert megtett neki mindent.
2022. dec. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát barátom lehet most elrontom a kedvedet, de !

Tyler a valóéletben a másik ligában focizik, szóval kétlem hogy bejönne neki!

2022. dec. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Ki beszélt itt a való életről? Én a sorozatról és a karakterről kérdeztem, nem a színészről.
2022. dec. 15. 23:09
 6/9 anonim ***** válasza:
15%

Valóigaz, nem figyeltem.

Szerintem valóban szerette, különben megölte volna. De nem tette. Majd kiderül

2022. dec. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6, Nem ölhette meg. Pont ez a lényeg. Ezért releváns a kérdés, hogy vajon tetszett neki vagy csak a feltámasztás miatt hagyta mindig életben?!
2022. dec. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tetszett neki, és csak azért gyilkolászott, mert Laurel Gates / Thornhill manipulálta. Ha valóban az lett volna a feladata, hogy Wednesday bizalmába férkőzzön és tőrbe csalja, bármennyire kedvelte, nehezen tehetett volna bármit, mert ő is áldozat volt. Lehet, hogy magától soha nem vetemedett volna erre.

Fényt derített a fiú kilétére, kihasználta, hogy van egy veleszületett “gyengesége”, ami valójában egy félelmetes rejtett erő, amiről éveken keresztül senki nem beszélt neki.

2022. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a jelenet a 8. részben van azt hiszem
2023. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!