Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film?

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés

Meséltek nekem egy filmről, ami régi, fekete-fehér és állítólag magyar. Iskolában játszódik a történet, van egy fiú, aki nem tanul jól és ezért mindig kigúnyolják. De a pénzhez jól ért. Ám mikor a matek tanár pénzzel példálózik egy művelet elmagyarázásában, akkor ez a fiú nagyon tudja és mindenki csodálkozik. A kérdésre, hogy hogy tudja, úgy felel, hogy "Hátha pénzről van szó".


Aki ezt a filmet mesélte, legjobban erre a jelenetre emlékszik, talán még annyi, hogy focizásról is szó volt. Találtunk egy olyan filmet, hogy Peti és az iskola (1940-es évekbeli), de sehol nem lehet lejátszani, ezért nem vagyunk biztosak benne, hogy az az.


Ha valaki tud segíteni, nagyon köszönöm!



2022. dec. 25. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Én és a nagyapám

Aranyos film.

2022. dec. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen az!

Egyébként színes film.

2022. dec. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt kerestem!
2023. jan. 2. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!