Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet ez?

Ernohajos kérdése:

Melyik film lehet ez?

Figyelt kérdés

Udv mindenkinek,


Egy filmet keresek nagyon reg ota. Sajnos csak egyetlen jelenet maradt meg, az is csak egy emlekfoszlany.

Egy nyomozoparos kimegy egy hazhoz kikerdezni a gyanus ott lakokat de semmit nem talalnak a hazban. Amikor mennek kifele, de lehet hatul a kertben az egyik nyomozo eszreveszi hogy a gyepet valami fujja. Akkor esik le neki hogy a fold alatt egy bunker vagy vajat rendszer lehet, ahol a tuszokat tartjak. A pazsitot a szellozorendszerbol kijovo levego fujta. Nem csinalnak akkor semmit, de tudja hogy nyomon vannak es csak kesobb mennek majd vissza razziazni.


A filmet ugy nagyjabol a '90-es evek kozepe/ vegere datalom de ebben nem vagyok teljesen biztos.


A segitsegeteket elore is koszonom!


E.



2023. jan. 8. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Tippek:


Fogságban (Prisoners, 2013).

[link]


X-akták 4. évad, 6. epizód (A mező, ahol meghaltam).

https://www.youtube.com/watch?v=55HL12jbZ6A

2023. jan. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a tippeket, most volt egy kis idom es utananzetem mindkettonek. A Fogsagban nekem is eszembejutott, de lehet jobban ki kellett volna hangsulyoznom a kerdesemben hogy a levegozteto rendszer fujja a gyepet / fuvet es ez adja a nyomozonak az otletet hogy valami van a fold alatt. Ez nagyon eles es fontos momentuma a filmnek es a homalyos emlekeimnek.

Sajnos a Fogsagban c remekmuben nincs, az X aktak epizod meg nagyon kozel volt hozza (5. episode) de ott csak egy csapoajto volt a mezon.

De megegyszer nagyon szepen koszonom a tippeket, remelem meg befut par.

2023. jan. 11. 02:01
 3/5 A kérdező kommentje:

Meg annyit elfelejtettem emliteni, hogy mintha egy festekes doboz mogott lett volna a titkos alagut bejarat kapcsoloja (vagy maga a doboz volt? el kellett billenteni?...) a szellozo rendszer kivezetese meg azok a gomba formaju fem csovek voltak. Nem tudom, segitenek-e ezek a reszletek meg valakinek.


Meg egyszer nagyon szepen koszonom a segitsegeteket.

2023. jan. 11. 06:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Oooo én tudom, nem valami pad körül veszi észre a nyomozó hogy valami fura van a gyeppel? Soha nem láttam, csak ezt az egy jelenetet tiktokon
2023. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huuu, hat erre nem emlekszem, de lehetseges. Meg van az tiktok link valahol neked?
2023. jan. 14. 06:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!