Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik kepregenyeket ajanlanatok?

Melyik kepregenyeket ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Natasha karaktererol szeretnék mindent megtuni. Melyik marvel képregényekben szerepel sokat? Esetleg marvel könyvben? Ha vannak ilyenek, hol található meg ezeket?

2023. jan. 10. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Ezt konkrétan nem ismerem, de a legjobb időszaka a DC-nek és a Marvelnek szerintem a '80-as években volt. Én azt az időszakot keresném.
2023. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jól van ez így? ***** válasza:
55%

HálóZsák-on fent van v1-v4-ig +

Fekete Özvegy: Az a szóbeszéd járja…

Képregények/Szuperhősök/Marvel/Egyéb

2023. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Az alábbi oldalon szinte az összes létező Marvel (és DC) képregényt eléred. Írd be a keresőbe, hogy "Black Widow", onnantól kiadja az összes önálló képregénysorozatát.

Az interneten több olvasási sorrend ajánlatot találsz (ezekben nem csak az önálló képregényei vannak benne). Nekem az alábbi tűnik a legjobbnak, bár sose kedveltem különösebben Natasha Romanoff-ot:

[link]

2023. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!