Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Aranybulla sikeres/megmenth...

Az Aranybulla sikeres/megmenthető lett volna, ha becastingolják Henry Cavillt és Jenna Ortegát?

Figyelt kérdés

2023. jan. 11. 16:56
A kérdező szavazást indított:
igen, mert Henry Cavillal és Jenna Ortegával minden sikeres lesz
nem, Henry és Jenna sem tudtak volna segíteni
lehet...
22 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Na és mi van Moss-sal és Petra Frey-jel?
2023. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam ugyan egy percet se belőle (nem is tervezem), de azok alapján amit olvastam, nem az a baj ezzel a sorozattal hogy nem jó színészek vannak benne, hanem hogy konkrétan egy történelemhamisító, teátrális, nemzetieskedő fideszes propagandatermék, semmi más.
2023. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Én sem láttam még, de attól, hogy A listás színészek vannak egy produkcióban még nem változik semmi, hogyha önmagában az szar.
2023. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiába teszel egy hamburgerbe első osztályú zöldségeket, ha közben a hús benne rothadt. Ez kb. ilyen dolog.
2023. jan. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15%
Én csak azt nem tudom, hogy hogyan jönnek tucatjával az ilyen teljesen értelmetlen és ugyanilyen jellegű kérdések. Egy ember van aki minden évben legyárt pár száz ilyen kérdést vagy csak én vagyok ilyen elcseszett, hogy bennem nem merülnek fel ilyenek, mindenki másban igen?
2023. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!