Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az avatarban kinek szurkoltok...

Az avatarban kinek szurkoltok az embereknek vagy a naviknak? Saját fajtatokkal vagytok ti is akor is ha az gonosz?

Figyelt kérdés

2023. jan. 14. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Én az embereknek "szurkoltam".
2023. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Én még az elején az embereknek szurkoltam, de egyre unszimpatikabbak lettek számomra, ahogy láttam, hogy kiírtanának egy fajt, melynek külön értéke, külön kultúrája van. De hát ilyenek vagyunk mi emberek. A nagy földrajzi felfedezések után is rabszolgának állítottuk az indiánokat...
2023. jan. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
A naivaknak;ezáltal az embereknek.Mert aki ki akar irtani bárkit is az nem ember.
2023. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

A na'viknak. A játékokban is velük voltam mindig.


Amúgy én pl az Aliens vs Predator játékokban se az emberekkel vagyok inkább, hanem a ragadozókkal.

2023. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
Hamis kérdés, mert a valóságban a navik is emberek, és nem jobbak vagy rosszabbak.
2023. jan. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5# hát inkább az indiánokra emlekeztetnek egykis extrával.

Miért szerinted minden humanoid lény vagyis ami hasonlít ránk az ugyan úgy embernek számít?


Én igenis támogatnám egy új világ megszerzését ha ilyen fejlettek lennénk.

Ha a mi földünk már mérgező és beteg miért ne tehetnénk otthonunka más bolygókat?

Ha a helyi nép fejletlen akor szerintem tuti mi ugyan olyan gonosz invazív fáj lennénk mint a filmben

2023. jan. 14. 22:57
 7/14 anonim ***** válasza:
21%

Minden idegen fajt ki kell írtanunk a galaxisban. Önmagukban a létükkel fenyegetést jelentenek az Emberiségre. Nem adhatjuk meg nekik a lehetőséget arra, hogy elég erőssé váljanak, és dacoljanak velünk. Akiről pedig megtudnám hogy koszos Xenos támogató, arra ráhívnám az Inkvizíciót, és imádkoznék az Uralkodóhoz, hogy statuáljanak példát ezzel az Emberiség árulójával.


Beware the alien, the mutant, the heretic!

2023. jan. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Az Avatar egy indiánok vs conquistadors sztori. Benszülöttek és hódítók.

Volt pár ilyen a történelemben. Illik a gyengébbnek szurkolni, de a világ nem az igazság mentén működik.

2023. jan. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8: Az indián törzsek talán nem háborúztak egymással? Ezért mondom, hogy ők se jobbak semmivel, mint a hódítók. De ez egy ilyen hollywoodi szarnál persze nem kerül szóba.
2023. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Én ugyan nem lattam , de a gonosz az egy faj. Annak olyanok a genjei.Tehat a gonoszok nem az en fajtam , meg akkor sem , ha azt tanultam az iskolába, hogy vannak jó és gonosz emberek. Gyerekkoromban én is elhittem,de már simán megtudom allapiani ki micsoda. A gonosz a gonosz majmoktol ered.
2023. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!