Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerinted hogy sikerült az...

Szerinted hogy sikerült az Avatar 2?

Figyelt kérdés
Egy nagy film méltó folytatása, vagy már megint csak egy második rész a bevételért?
2023. jan. 18. 10:37
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
46%
Rohadt erős látványvilág, közepes sztori. Alapból volt értelme megcsinálni, mert ilyen látvánnyal már egy közepes sztori is bőven jó élménynek. Tény, hogy a nagy népszerűség ellenére nem feltétlen lesz örök kultusza, de egynek elment.
2023. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem a mozi egyik nagy lényege, hogy a néző elhiggye és bele tudja élni magát.


Az Avatar 2 közben az volt az élményem, hogy itt ülök a nézőtér közepén és kívülállóként nézek egy filmet ami többé kevésbé unalmas pedig több száz millió dollárt költöttek a látványra..


Nem hittem el és nem éltem bele magam.

2023. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
31%
Ezt a filmet IMAX teremben kell látni! Elképesztő élmény, mindenféle túlzás nélkül. Szerintem méltó folytatása az első résznek, abban sem volt túl mély története és ennek sincs. De az élmény, amit ad felejthetetlen (legalábbis IMAX-ben).
2023. jan. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
annak*
2023. jan. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#13


Minden relatív. De az első rész történetének komoly mélységei voltak (már aki értette...)

2023. jan. 23. 10:41
 16/21 anonim ***** válasza:
17%

Figyelj elsőnek is ennek a filmnek akárki akármit mondd, (aki nagyon lehúzza az valszeg az életben beleköt mindenbe és nekik úgy se lesz jó semmi, az ilyet sajnálom valszeg nem a legboldogabb életűek és nehezen képesek meglátnia szépet apró dolgokban vagy csak le akarnak maradni az akció filmeknél :P) a látványvilága páratlan... Látszik a 12-13 év különbség az első részhez képest és azt is merem állítani, hogy ebben a 12-13 évben egyetlen ilyen részletes és szép film se jött ki! :) Egy csoda minden perce szinte... javaslom az IMAX 3Dt vagy később ha kijött akkor 4kban tv-n mert ahogy írják és mondják ez egy élmény.. kb mintha elmennél állatkertbe, ha arra rászánsz 2-3 órát akkor erre is szánj rá! Megéri!


Másodszor! Nos igen a story maga, hogy visszahozták a rosszat és konkrétan az egész film (spoiler) egy keresés és meneküléses dolog nem ad sokat hozza.. De hamar hozzá teszem, hogy ez akkor igaz csak, ha így nézed... Sajnos vagy nem sajnos az utóbbi években nagy szerepet játszik a knnyen fogyasztható, egyszerű Akció és Vígjáték... Ahol többnyire csak lövöldöznek egymásra, néha megölik egymást, néha nem... vagy hogy csak elmennek Aból - Bbe :D Még is megnézed mert annak ez a lényege

Én imádom a bosszúállókat, de könyörgöm... Az nem sablonos hogy mindig van egy rossz, aki elakarja pusztítani az emberiseget vagy a világot vagy csak valamelyik szuperhőst ? :D De az! Csak ugye mint írtam ott nem számít hiszen nem ez a lényege... Ahogy az Avatarnak se!!!

Ez egy Sci-fi, szinte már egy természetfilm... Ezt így is kell kezelni :D

Bemutat egy új világot minden apróbb-nagyobb részletességével együtt.

Teszem hozza, a filmnek a mondani valója egyértelműen nagyon szép, még, ha egyszerű is.. Nézz szembe a problémáiddal, tartsd össze a családot, Fogadd el a másikat, őrizd meg az elhuyntak emlékét és ne szomorkodj hanem legyél boldog azért az időért amikor együtt lehettetek stb.. És a film végi jelenet (spoiler) hogy a fához csatlakozva, látják az elhunytakkal való emlékeiket és így újra élhetik azt, valalami fenomenális... Az egész filmet körül veszi ez a spirituális dolog amit ugye alapból itt nyugaton nehezen értelmeznek... Arról meg tényleg csak egy pár szót,hogy lényegében a film azt is bemutatja,hogy az emberiség többsége, hogy bánik magával, a másikkal, a természettel vagy a természetben élő állatokkal! :) NO RIP



Tehát összesítve...


A STORY tényleg nem erős 10/6..

A látvány 10/10

A mondanivaló 10/9


én azt mondom, hogy így mindennel együtt legrosszabb esetben is egy 10/7 de legjobb esetben pedig egy 10/9... tehát egy 10/8as film :D Nézze meg mindenki azt ajnálom és ne csak nyitott szemmel hanem nyitott lélekkel.. ennyi :D

2023. jan. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16-os vagyok, UI: a sok rosszakaró és rosszinudlatú akik direkt leszólják cameron munkáját, remélem tudjátok hogy maga cameron is valszeg tudja,hogy gyenge a story?! Szerintem pontosan tudja ezt csak nem érdekli mivel azt is tudja,hogy nem ez a lényeg :D és ha rámenne a storyta is, akkor nem maradna idő a látványra :D a kettő együtt csak nagyon ritkán jön össze 10/10re :D sőt én egyedül a LOTRa tudom ezt mondani :D
2023. jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy akik egekig magasztalják a látványt, azoktól hiába kérdezek vissza, egy mukkot nem tudnak szólni róla, hogy mi volt akkora látvány benne. Azt gondolnám, hogy ha valamit felértékelünk, akkor van mögötte kritika is. Az első rész az látványos volt, de ez...?
2023. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egyébként a magyar IMAX akkor lesz újra a régi, ha a kijáratot jelző lámpák nem színezik zöldre a vásznat. Ha valaki még nem volt IMAX-ben, akkor lehet megéri ott megnéznie, de minőség sajnos a béka segge alatt van az üzemeltető miatt. Aki már kiábrándult a CC-ből, annak az Etele mozit tudom javasolni, jelenleg az Magyarország legjobb mozija.
2023. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A látványvilága gyönyörű, de a sztorija 0.
2023. júl. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!