Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a horrorfilmnek?

Mi a címe ennek a horrorfilmnek?

Figyelt kérdés

Egy kis bábu van benne, olyasmi mint egy rongybaba, talán egy régi ház padlásán találják meg lányok. Öl vagy ölni próbál, egy olyan jelenetre emlékszem, hogy megtámad és agyonszurkál egy kocsiban ülő lányt, amikor kimászik az iskolatáskájából. Van benne talán egy tanár-diák viszony is. A vége felé a lányok és az anyukájuk harcolnak a bábuval, bedobják a kandallóba és elégetik, de mikor megkönnyebbülnének hogy meghalt, a bábu újraéled. Végül sikerül megölniük valami furcsa módszerrel, amire nem emlékszem pontosan, de a szúrásokhoz van köze.

Ennyire emlékszem belőle, de remélem ennyi alapján valaki felismeri. Régebbi film szerintem, és nem az a tipikusan véres horror, gyengébb idegzetűek (mint én :D) is meg tudják nézni :D


2023. jan. 20. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Annabelle?
2023. jan. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Chuky?
2023. jan. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem ilyen klasszikus babás horror. Ez tényleg csak egy ilyen fehér rongy bábu, jóformán még arca sincs. Nem ilyen szépen kidolgozott baba figura. Egyszínű fehér, és talán ilyen öltésekkel van összevarrva.
2023. jan. 20. 11:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Talán:

[link]

A megtaláló

2023. jan. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem az. A bábu egy ilyen nagyon egyszerű figura tényleg, nincs kidolgozott arca, teste, végtagjai, ruha sincs rajta. Olyan bosszantó, hogy én sem találom. Meg hogy másra nem nagyon emlékszem belőle, csak halványan.
2023. jan. 20. 11:20
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem véres horror egyébként, szerintem nem is öl meg benne senkit, talán még a leg"véresebb" jelenet ez a kocsiban összeszurkálós volt benne. De a lány nem halt meg, illetve nem is késsel szúrt a bábu, hanem valami tűvel vagy hasonlóval..rengeteg pici szúrást, aztán a lány kiesett a kocsiból a földre.

Lehet, hogy nem is horror a műfaja, csak egy erősebb thriller, nem tudom...

A bábu a lakásban változtatja a helyét , pl.bemászik a lány iskolatáskájába, magára húzza a cipzárt és így megy vele az iskolába. Még ez ugrott be.

2023. jan. 20. 11:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Ragdoll?
2023. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos ez sem az :/
2023. jan. 20. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!