Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van ennyire felkapva ez...

Miért van ennyire felkapva ez a Wednesday?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom hogy mindenhol ezt a sorit látom, és ezt hallom bár hova megyek. Lassan ezzel is oda jutok mint a Squid Gammel hogy annyiszor látom hogy már muszáj lesz megnéznem.

2023. jan. 21. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Viszonylag jó sztori és karakterek, akikkel sokan tudnak azonosulni főleg a fiatalabb generáció, gondolom jó sok marketing pénzt is rá költött a Netflix, az Addams family alapból kultikus volt, illetve népszerű is, és még a TikTok tánc trend is rátett egy lapáttal.
2023. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

"Lassan ezzel is oda jutok mint a Squid Gammel hogy annyiszor látom hogy már muszáj lesz megnéznem."

Pont ezt akarják elérni, azért nyomatják orrba szájba. Előtte a Stranger Things, azelőtt a Trónok harca, mindig van valami aktuálisan erőltetett túlsztárolt sorozat. Most ez. Attól még nem kell megnézni, annál is inkább mert egy kalap kaki.

2023. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem kell tőle sokat várni és jó eséllyel pár hónap múlva már nem is fogok rá emlékezni, de 1x szórakoztató volt. Mondom ezt úgy, hogy nem kedvelem Tim Burton-t, sem ezt a műfajt. A Squid game ugyanez.


(viszont az Alice in borderland klasszisokkal jobb a kategóriában, mint a Squid game, és hype sincs körülötte)

2023. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Az addams family eleve egy elég kultikus sorozat/film volt nagy rajongó táborral. Igazából egy blockbuster amihez hosszú ideje nem érkezett új tartalom .


Egyébként elég jó sorozat lett. Semmi esetre sem mondanám szarnak

2023. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Leginkább a marketing meg a hype miatt. De engem is idegesít, hogy mindenhol ez jön szembe.
2023. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 NTBS ***** válasza:
89%
Jó marketing.
2023. jan. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Mert jó. Engem kevés sorozat tud beszippantani, de ennek sikerült. Nézd meg, aztán majd eldöntöd, hogy milyen.
2023. jan. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
7-es vagyok: Még azt elfelejtettem hozzátenni, hogy mindegy milyen marketing van egy filmhez/sorozathoz attól még nem fog tetszeni, beszippantani pedig főleg nem.
2023. jan. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Squid gamet imádtam😃
2023. jan. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Én negyedjére vagy ötödjére kezdtem el nézni, és ugyanolyan jó. Annyira várom a 2. évadot😍😍.
2023. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!