Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Magyarországon adják jelenleg...

Magyarországon adják jelenleg valamelyik Star Trek sorozatot tévében?

Figyelt kérdés

2023. jan. 24. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Nem
2023. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2023. jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2023. jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én utoljára a Viasat3-on (vagy a 6-on) futottam bele az Enterprise sorozatba. Addig a sorozatig bezárólag fent vannak a Netflixen, de magyar szinkron nincs hozzájuk.


A későbbiekről nem tudom, hogy vetítették-e bármelyik magyar tévén és van-e magyar szinkronjuk.


A Discovery is fent volt egy időben a Netflixen, de aztán levették, mert úgy döntöttek, csak a Paramount+on lesz fent, ami viszont Európában még nem mindenhol elérhető és még Angliában sem minden érhető el rajta (többek közt azt hiszem, hogy az újabb Star Trek sorozatok sem).

Magyarország a SkyShowtime-on lesz elérhető többek közt a Paramount+ is, viszont ez a szolgáltató egyelőre még nem indult el nálunk.


A Picard első évada még egy időben fent volt az Amazon-on is, azóta nem tudom, leszedték-e onnan.


#2 Belinkelte a legújabb Star Trek sorozatot (Strange New Worlds), de magyar tévben nem tudok róla, hogy ment volna valaha.


#3 Linkelt egy cikket két újabb sorozat indulásáról, de ezeket még mindig csak ígérgetik, eddig még előzetes sincs róla, hogyan is fognak majd kinézni.


Jelenleg úgy látom a port.hu-n, hogy magyar tévékben jelenleg egyik Star Trek sorozatot sem vetítik.


Viasatnak esetleg érdemes lehet írni miatta, hogy vetítsék újra, hátha.


Nem hivatalos Star Trek, de nagyon közeli másolat (több közös szereplővel és készítővel), Seth McFarlane Orville sorozata úgy tudom, ment magyarul valamelyik csatornán, de úgy látom, jelenleg azt sem vetíti egyik tévé sem.

2023. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Február 14-én indul Magyarországon is a SkyShowtime új streaming szolgáltató, ami a Paramount+ Hűlt, Peacock és több más amerikai streaming rendszer műsorait egyesíti Európában. Többek közt az HBO-ról száműzött Besúgó is felkerül hozzájuk.

Kiváncsi leszek, hogy a Star Trek mind elérhető lesz-e majd náluk. Hulu miatt a Magyarországon forgatott Halo sorozat és az Orville is fent lesz elvben.

2023. febr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!